Начало > Обяви за работа > Настройчик на шприц машина

Настройчик на шприц машина

Arexim - Арексим Инженеринг ЕАД

Арексим Инженеринг ЕАД е динамично развиваща се компания със сфера на дейност:

  • проектиране и изработка на високопрецизна инструментална екипировка за шприцване на пластмасови детайли за електротехническата, електронната и автомобилната индустрия;
  • шприцване на технически изделия от пластмаса, използвани в различни сфери на промишлеността – автомобилостроене, строителство, електроника, електротехника, енергетика и др.
  • асемблиране на пластмасови изделия, включително и метални компоненти в тях, съгласно индивидуалните изисквания на всеки клиент.

Производствена база на Арексим Инженеринг е в гр. Смолян, Индустриална зона Север.

Компанията произвежда повече от 1000 продукта за над 25 различни български и чуждестранни клиенти.

Нашите клиенти са фирми от глобалната индустрия в областта на производството на битова и индустриална електротехника, както и на автомобилната промишленост.

Във връзка с разширяване на дейността си, Арексим Инженеринг търси да назначи специалидсти на всички позиции.

ID
1353
Валидност на обявата
06.11.2017 - 21.11.2017
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
Смолян
Описание

ОСНОВНА ЦЕЛ НА РАБОТАТА:

Извършва смяната на инструменти. Осъществява бърза и качествена настройка на режими на работа на шприц - машинитe.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1. Монтаж и демонтаж на инструменти.
2. Настройка на режими на работа на шприц машини.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Обучение за "Монтаж и демонтаж на инструменти".
• Обучение за "Настройка на режими на работа на шприц машини".
• Работа в динамична и предизвикателна среда.
• Обучение и переспектива за професионално развитие.
• Заплащане, зависещо от възможностите.
• Социални придобивки на съвременно предприятие.

Изисквания

ПРОФЕСИОНАЛНИ И ЛИЧНИ КАЧЕСТВА:

1. Образование – средно или висше техническо.
2. Лични качества - комуникативност, отговорност, лоялност и желание за работа.

Подходяща за специалности
  • Факултет Автоматика
  • Машинно-Технологичен Факултет
  • Машиностроителен Факултет
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
Необходими документи
Автобиография(CV) и мотивационно писмо
За контакт
Недялка Стефанова
nedyalka.stefanova@arexim.bg
0879977427