Начало > Обяви за работа > Оператор Асистънс Център

Оператор Асистънс Център

Coris Bulgaria - Корис България ООД

„КОРИС България“ ООД – част от международна асистънс компания и застрахователен брокер с традиции и опит в областта на предоставяне на застрахователни услуги в цял свят.

ID
2004
Валидност на обявата
31.01.2018 - 28.02.2018
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
София

„КОРИС България“ ООД e част от международна асистънс компания и застрахователен брокер с традиции и опит в областта на предоставяне на застрахователни услуги в цял свят търси за своя офис в гр. София оператор - предоставяне на асистънс услуги на застраховани лица в Call center .

Основни задължения:

  1. Отговаряне на входящи запитвания и повиквания по телефон, отговаряне на имейли, уведомяване на клиенти за Общи условия по застрахователни продукти и предоставяне на застрахователни услуги;
  2. Регистриране на претенции в информационните системи на компанията;
  3. Комуникиране с лечебни заведения и други контрагенти на асистънс компанията, относно предоставяне на услуги на застраховани лица; Координиране на прегледи на застраховани лица и др.;
  4. Извършване на проверки на покрития и лимити по застрахователни договори;
  5. Спазване на работен график, определен според натовареността и ресурсите на звеното и работа на смени.
Изисквания

Изисквания за заемане на длъжността:

  1. Образование: висше образование;
  2. Професионален опит: опит в областта на застраховането е предимство;
  3. Владеене на чужд език: отлично владеене на английски език е задължително , руски, немски или френски е предимство;
  4. Компютърна грамотност: MS Office, специализиран софтуер;
  5. Компетенции: отлични комуникативни умения.

Ние Ви предлагаме:

  • Качествени професионални обучения и подкрепа, които развиват вашите знания и умения;
  • Възможност за професионално развитие и дългосрочна заетост в мултинационална компания;
  • Добро възнаграждение.

Моля, изпратете мотивационно писмо и автобиография на е-mail: mariela.botzeva@coris.bg. Изпратените автобиографии се разглеждат напълно конфиденциално, съгласно действащата нормативна уредба. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ниво в йерархията
  • Супервайзори | Тийм лидери
Необходими документи
Автобиография(CV) и мотивационно писмо
За контакт
Мариела Боцева
mariela.botzeva@coris.bg
0887622833