Технологичен Дизайнер

Stomana Industry - Стомана Индъстри АД

Стомана Индъстри е водещ производител на стомана и стоманени изделия в България. Произвежда полуготови продукти и валцувани стоманени изделия,  специални марки стомана, целящи да покрият високите изисквания на автомобилната индустрия и машиностроенето 80% от които са предназначени за външния пазар. Понастоящем, като частна компания, с  над 64-годишно наследство, „Стомана Индъстри“АД се превръща в един от европейските лидери в производството и търговията с висококачествени продукти.

ИНВЕСТИРАМЕ В ПРОИЗВОДСТВОТО НА ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ПРОДУКТИ

От 2010 година насам в предпиятието са вложени над 60 млн. евро капитални инвестиции. С тях се осъществиха много проекти.

ФИНАНСОВИ ПОКАЗАТЕЛИ

Като резултат от дългогодишните инвестиции и подобрения не закъсняват и добрите финансови резултати на компанията. - 2016 г. бе най-добрата година от кризата насам, този тренд се запазва  и през 2017 г.

От 2014 до момента основните заплатите в предриятието са се увеличили средно с около 12% и е интегрирана бонусна система, програма за обучение и менторство и препоръчан служител.

ID
2007
Валидност на обявата
21.12.2017 - 21.01.2018
Месторабота
София

Основни задължения:

Разработва техническа и технологична документация. Конструира и изработва скици и чертежи на детайли и възли от производствено оборудване, необходими за изработване на резервни части.

Размножава и окомплектова работната констуктивна документация.

Разработва детайли и конструкции в съответствие със сандартните нормативи и изискванията за най-икономична технология на производство и минимален разход на материали.

Прави скици и чертежи на детайли от натура, изчертава с молив или туш, надписва и преписва таблици, спецификации и други образци.

Осъществява контрол при производството и монтажа на резервни части.

Носи отговорност за адаптиране на съществуващата техническа документация към стандартите, за ежегодното й проверяване, окомплектоване и съхранение.

Поддържа и актуализира електронен архив на цялата техническа и технологична документация.

Изисквания

Изисквания:

Висше техническо образование;

Компютърна грамотност – владеене на CorelDRAW;

Познава конструкцията и кинематиката на производственото оборудване;

Познава технологичните производствени процеси.

Предлагаме:

- Работа на пълно работно време в екип от професионалисти;
- Възможност за професионално развитие и обучение;
- Подсигурен транспорт;
- Мотивиращо възнаграждение.