ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

Хемитекс ЕООД

Хемитекс ЕООД е дъщерно дружество на B&E International Ltd. с офис в гр. София,  България. Дружеството се занимава с маркетинг и посредничество при реализирането на текстилно-спомагателни средства и основни химакикали за текстилната индустрия в Египет, Шри Ланка, Бангладеш и Индия. Освен това, дружеството извършва посредническа дейност за реализиране на текстилни изделия - хавлии и текстил за дома.

ID
2055
Валидност на обявата
06.02.2018 - 20.02.2018
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
Sofia

Предоставяме възможност да навлезеш в света на бизнеса и текстилната индустрия! Това, което ще ти е нужно, е позитивно и сериозно отношение, както и мотивация да стартираш професионалното си развитие именно тук! А от страна на работодателя получаваш стабилна среда с международно присъствие, ясни и изгодни условия работодател-служител!

Какви ще бъдат основните ти отговорности:

  • Координираш и организираш административните и спомагателни дейности в дружеството;
  • Ежедневна комуникация с колеги, клиенти и международни доставчици, потребители и производители;
  • Водиш корекпонденция на английски език чрез: телефон, e-mail, Viber и WhatsApp;
  • Поддържаш корпоративен профил в социалните мрежи (LinkedIn и Facebook);
  • Изготвяш техническа документация свързана с продуктовото портфолио на компанията;
  • Проучваш канали за растеж и реализация на продуктовото портфолио;
  • Поддържаш и анализираш бази данни.
Изисквания

Какво очакваме от теб:

  • Техническо образование в сферата на химичната обработка на текстилни изделия;
  • Много добро владеене на английски език писмено и говоримо - предимство;
  • Опит на подобна длъжност;
  • Умееш да работиш в екип;
  • Имаш опит за водене на делова комуникация и изготвяне на техническа документация;
  • Много добро владеене на MS Office  пакет (Word, Excel, PowerPoint, Access);
  • Познания и опит с MailChimp, Wix, Canva и др.;
  • Позитивна нагласа и креативност.

Ние ти предлагаме:

  • Стандартно работно време (от понеделник то петък, от 09:00 до 18:00 часа);
  • Дистанционна работа, като може да работиш от вкъщи всеки петък;
  • Готови сме да инвестираме в теб в случай, че притежаваш хъс, желание и искаш да усвоиш нови умения;
  • Възможност за самостоятелно вземане на решение, сериозно отношение и проактивност;
  • Коректност и прозрачност в трудово-правните отношения;
  • Предоставяме допълнителен здравен пакет.

Как да кандидатстваш:

Ако имаш интерес изпрати ни кандидатурата си (актуално CV) на support@b-and-e.com или на dobromira.mihaleva@gmail.com.

Моля, посочи позицията, за която кандидатстваш.

Подходяща за специалности
  • Енергомашиностроителен Факултет
Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
За контакт
Добромира Михалева
dobromira.mihaleva@gmail.com
0895 434 670