ИНЖЕНЕР

Office 1 Superstore

Office 1 Superstore България е мастър франчайзер с обширна мрежа от подфранчайзери и собствени магазини. Компанията е безпорен лидер на пазара и предпочитан партньор от над 90 хиляди бизнес клиенти. Кооперация "Панда" е юридическото лице, което притежава правата за ползване на търговската марка Office 1 Superstore у нас. Следвайки мотото "Всичко за вашия офис под един покрив", Office 1 Superstore предлага обширна гама от продукти на офиса - от канцеларски стоки и материали до офис обзавеждани и хигиенни материали.

ID
2063
Валидност на обявата
08.02.2018 - 07.03.2018
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
София

“Office 1 Superstore” e водеща международна франчайзингова верига магазини, специализирана в търговията с канцеларски материали, офис мебели, техника и консумативи. Ръководейки се от мотото „Всичко за Вашия офис под един покрив“, ние предлагаме изчерпателен асортимент и първокласно обслужване – знак за качество, коректност и професионализъм.

Компанията има обширна мрежа от подфранчайзери и за своите 18 години на пазара бранда е станал синоним на доверен партньор.

Оffice 1 Superstore/Кооперация „Панда“ търси да назначи мотивиран инженер. Основната роля на позицията е поддържане на системите и софтуерната функционалност в складовата ни база.

Основни задължения:

-          Мониторинг и управление на системния софтуер и хардуер във фирмата;

-          Поддръжка на системите и софтуерната функционалност;

-          Извършване на профилактични прегледи, поддръжка и текущ ремонт на производствените машини;

-          Заявки за доставка на резервни части и инструменти.

Ние ви предлагаме:

-          Динамична работа в млад и мотивиран екип;

-          Входящо обучение;

-          Атрактивно възнаграждение;

-          Съвременен мениджмънт;

-          Възможност за развитие в една от водещите търговски компании на пазара.

Изисквания

Технически познания и опит:

-          Технически познания на операционни системи Linux, MS Windows 7,8 и сървър;

-          Технически познания на база данни на Oracle, PL/SQL и SQL и  Java;

-          Отлично ниво на опериране с MS Office (Access, Excel, Word, PowerPoint).

             Други умения:

-          Отлични познания по Английски език;

-          Отлични комуникативни умения;

-          Проактивен подход;

-          Работа под напрежение.

Подходяща за специалности
  • Факултет Автоматика
  • Факултет по Компютърни Системи и Управление
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Мартина Шопска
martina.shopska@office1.bg
0896722606