Начало > Обяви за работа > Оператор на лазер за гравиране

Оператор на лазер за гравиране

Teletek electronics - Телетек Електроникс АД

Телетек Електроникс е фирма, която произвежда пожароизвестителни системи, охранителни системи, комуникационни решение. Продаваме нашите продукти в над 65 страни в целия свят. Част сме от холдинга Телетек Груп.
ID
2064
Валидност на обявата
12.02.2018 - 04.03.2018
Месторабота
София

Във връзка с разширяване на дейността си фирма Телетек Електроникс търси:

Основни задължения:

  • Работи на машината ( лазер за гравиране ), като отговаря за коректно и безопасно функциониране.
  • Зарежда необходимият файл за гравиране на детайлите
  • Зарежда рамките с детайли за гравиране
  • Подрежда и описва готовите гравирани детайли

Ние Ви предлагаме:

  • Отлични условия на труд;
  • Заплащане над средното в бранша
  • Фирмено обучение
  • Работа в млад и динамичен екип
  • Възможност за професионално развитие.
Изисквания

Изисквания:

  • Образование: техническо – електроника, електротехника, автоматизация - предимство
  • начална компютърна грамотност
  • възможност за работа на 2 смени
  • сръчност
  • комуникативност

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на имейл: info@teletek-electronics.bg