Начало > Стажантски позиции > Стажант Продуктов Мениджър

Стажант Продуктов Мениджър

Rittbul - Ритбул ЕООД

 „РИТБУЛ“ ЕООД е търговска фирма,  специализирана  в дистрибуция на българския пазар на продуктите от водещи Западно-Европейски компании предлагащи решения за индустрията, както следва:

- EPLAN, ETI ELEKTROELEMENT,WAGO, DRUSEIDT, HARTING, HEITEC, TESTBOY, KNIPEX, ALFRA, WERA, STEINHAUER, LEDVANCE/OSRAM,  WESTERMO DATA COMMUNICATIONS, GT LINE и  др.

ID
2075
Ref №
1
Валидност на обявата
13.02.2018 - 31.03.2018
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Вид заетост
Почасово
Месторабота
София

„РИТБУЛ“ ЕООД търси млади, креативни, инициативни, любознателни  и мотивирани студенти, които да допринесат за успеха на нашата компания с професионалните си знания и личностни качества, като обявяваме шест-месечен платен стаж за позиция Стажант Продуктов Мениджър за гр. София, с възможност за назначаване на трудов договор и пълен работен ден след приключване на стажа.

Отговорности на позицията:

- Развива и поддържа компетентни и задълбочени познания за продуктовата гама, за която отговаря.

- Подпомага управляване на контактите с настоящи доставчици.

- Подпомага изготвяне на поръчки към доставчици.

- Подпомага поддръжката на минимално/максимални складови наличности на продуктовата гама, за която отговаря.

- Подпомага актуализирането на ценовите листи и ценовите условия на клиентите в базата данни.

- Подпомага ценообразуването на отделните продукти в продуктовата гама.

- Информира търговския екип за нови продукти с потенциал за развитие.

- Подпомага търсенето на нови клиенти и захранва събраната информация на търговския екип.

- Съдейства в подготовката на рекламни текстове за продуктите.

-  Идентифицира нуждите на настоящи и нови клиенти, с цел продажба на решения от продуктовата гама.

- Подпомага изготвянето на оферти

- Подпомага изготвянето на технически решения в зависимост от клиентското запитване, за  нови или съществуващи помещения и сгради.

- Съдейства при участване в обществени поръчки и търгове.

- Работи в тясно сътрудничество с другите организационни звена на компанията в дух на откритост, разбирателство и доверие с насоченост към постигането на стратегическите цели.

- Регистрира  и администрира извършените срещи с клиенти  в единна информационна  база на дружеството.

- Съдействат за цялостната работа на фирмата.

Изисквания

Изисквания към кандидатите:

- Студенти, трети или четвърти курс с техническа насоченост и предстоящо дипломиране  с  диплома от Технически университет.

- Отлични компютърни умения( Excel, Power Point, Word, Outlook).

- Отлични комуникативни и презентационни умения.

- Владеене на английски език минимум на работно ниво;

- Умения за идентифициране нуждите на клиента и убеждаваща комуникация.

- Инициативност, отговорност, адаптивност и ориентираност към резултати.

- Умение да се установяват трайни контакти и да се изграждат позитивни          дългосрочни отношения с партньори и клиенти.

- Лоялност, дисциплинираност и висока степен на отговорност.

- Умения за работа в екип

Фирмата предлага:

- работа в утвърдена компания лидер в своята област;

- работа срещу заплащане

- подпомага индивидуалното развитие и най-добрата реализация на потенциала на стажантите.

- Работната среда на доверие и сътрудничество;

- предоставя възможности за усъвършенстване на способностите на всеки един от нашите служители.

- поощряваме инициативността, креативността и иновативното мислене и им даваме възможност да посрещат нови предизвикателства, като поемат по-големи отговорности.

- работа в екип от професионалисти, в приятелска работна среда;

- задълбочени фирмени обучения и възможности за професионално развитие;

 В нашата компания поддържаме диалог, даваме конструктивна обратна връзка и стимулираме служителите да изразяват свободно своите мнения и чувства.

Работно време:  4-6 часа на ден, в зависимост от свободното Ви време , 5 дневна работна седмица
Ако проявявате интерес  и отговаряте на нашите изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка и свържете се с нас на Е-mail

Подходяща за специалности
  • Факултет Автоматика
  • Електротехнически Факултет
  • Машинно-Технологичен Факултет
  • Машиностроителен Факултет
  • Факултет по Електронна Техника и Технологии
  • Факултет по Компютърни Системи и Управление
  • Факултет за Германско Инженерно Обучение и Промишлен Мениджмънт
Вид договор
Граждански договор
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
Необходими документи
Автобиография(CV) и мотивационно писмо
За контакт
Калин Божков
k.bojkov@rittbul.bg
0896733974