Начало > Стажантски позиции > Стажант – Електро и KИП и А поддръжка

Стажант – Електро и KИП и А поддръжка

КонтурГлобал Оперейшънс България АД

ContourGlobal е международна енергийна компания, базирана в Ню Йорк, с 4039 MW мощности в експлоатация или в процес на изграждане, в 18 държави и на три континента. Екипът от 1300 служители на компанията управлява и експлоатира портфолио от 83 електроцентрали, използващи широка гама от горива и технологии – централи за производство на възобновяема енергия на базата на вода, вятър, слънчева енергия и биомаса, както и голям брой конвенционални топлоелектрически централи.

В България компанията оперира и е мажоритарен собственик на ТЕЦ „КонтурГлобал Марица Изток 3“ - втората по големина топлоелектрическа централа в страната, с инсталирана мощност от 908 MW.

ID
2188
Валидност на обявата
13.04.2018 - 30.04.2018
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Месторабота
с. Медникарово, обл. Стара Загора

ContourGlobal е международна енергийна компания, базирана в Ню Йорк, с 4039 MW мощности
в експлоатация или в процес на изграждане, в 18 държави и на три континента. Екипът от 1300
служители на компанията управлява и експлоатира портфолио от 83 електроцентрали,
използващи широка гама от горива и технологии – централи за производство на възобновяема
енергия на базата на вода, вятър, слънчева енергия и биомаса, както и голям брой
конвенционални топлоелектрически централи.
В България компанията оперира и е мажоритарен собственик на ТЕЦ „КонтурГлобал Марица
Изток 3“ - втората по големина топлоелектрическа централа в страната, с инсталирана мощност
от 908 MW.
Като част от ангажимента ни да подкрепяме бъдещите професионалисти да развиват и
надграждат своите знания и умения, през 2018 година организираме Стажантска програма в
областта на Eлектро и КИП и А поддръжка на Топлоелектрическа централа.

Изисквания

Основни задачи и отговорности:

  • Запознаване с видовете поддръжката на съоръжения;

  • Осъществяване на превантивна и проактивна поддръжка;

  • Поддръжка на силово оборудване;

  • Измервания на разходи;

  • Използване на аналитични прибори;

  • Планиране на ремонтни дейности;

  • Използване на нарядна система за допускане до работа;

  • Управление на външни изпълнители.

Изисквания към кандидатите:

  • Студенти 3-ти или 4-ти курс, обучаващи се в бакалавърска програма по Силно или Слаботокови ел. специалности;

  • Студенти, обучаващи се в магистърска програма по Силно или Слаботокови ел. специалности;

  • Добро владеене на MS Office.

Личностни качества и умения:

  • Добри комуникативни умения и умения за работа в екип;

  • Инициативност и дисциплинираност;

  • Желание за придобиване на нови знания и умения.

 Какво предлагаме:

  • Платен стаж през месеците Юли, Август и Септември;

  • Трудов договор;

  • Ментор, който ще ви предаде своите знания и опит;

  • Осигурени транспорт и храна;

  • Възможност да придобиете ценни практически умения и да се запознаете с най-високите стандарти в областта.

Ако проявявате интерес към позицията, и считате, че сте подходящият кандидат, моля изпратете автобиография и мотивационно писмо, не по-късно от 30 април 2018 година на e-mail maritsa.recruitment@contourglobal.com

Подходяща за специалности
  • Електротехнически Факултет
  • Енергомашиностроителен Факултет
  • Факултет по Електронна Техника и Технологии
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
  • Служители | Работници
Необходими документи
Автобиография(CV) и мотивационно писмо