Софтуерен Програмист

СМ КОНСУЛТА

СМ КОНСУЛТА

СМ Консулта е водеща компания на българския пазар в областта на софтуерните решения за интегрирано управление на бизнеса. Повече от 19 години СМ Консулта предоставя цялостни информационни решения и консултантски услуги в областите на управление на финанси, търговия, услуги и производство. СМ Консулта е партньор на водещи международни доставчици в областта на информационните технологии като Infor, Preactor, Epicor Software, Microsoft и много други.

ID
2193
Валидност на обявата
24.04.2018 - 25.05.2018
Месторабота
София

СМ Консулта е водеща софтуерна компания на българския пазар. Нашата мисия е да доставяме и прилагаме най-добрите световни софтуерни решения за нашите клиенти. Ние представляваме в България и работим с известни международни лидери в областта на информационните технологии като Microsoft, Infor, Epicor-Scala, Preactor APS, MS CRM, Horwath Software Services.

За софтуерния ни екип в град София търсим отговорни специалисти за позицията MS .NET Програмист.

Основни задължения:

  • Разработка и поддръжка на приложни програмни системи и регистри по проекти за клиенти на компанията;
  • Разработка на WEB базирани информационни системи използвайки ASP.NET, Ajax, WEB Services;
  • Разработка на модули и системи базирани на Windows Forms;
  • Проектиране и програмиране на бази данни MS SQL, ORACLE, MySQL;
  • Участие в етапите на пред-проектно проучване, проектиране, документиране, тестване, внедряване и поддържане на информационни системи;
  • Участие във вътрешни обсъждания и с представители на клиента;
  • Уменията за работа в екип и аналитично мислене.
Изисквания
  • Висше образование или следване в областта на информационните технологии
  • Опит с Microsoft .NET Framework, ASP.NET;Windows Forms; C#;
  • Добри познания на СУБД - MS SQL Server, Oracle DB и MySQL;
  • Опит в изследване и решаване на софтуерни проблеми;
  • Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Умения за работа в екип;
  • Аналитично мислене;
  • Комуникативност и отговорност.

Предимства:

  • Сертификати от MS SQL Server, Oracle, .NET Freamwork, Java
  • Опит и познания за други софтуерни технологии.

Ние Ви предлагаме:

  • Възможност да станете част от високотехнологична българска компания;
  • Участие в интересни и предизвикателни проекти;
  • Отлични възможности за повишаване на квалификацията и придобиване на сертификация в областта;
  • Възнаграждение, съобразно с пазара и бонуси в съответствие с постигнатите резултати.
Подходяща за специалности
  • Факултет по Компютърни Системи и Управление