Начало > Стажантски позиции > Стажант – Асистент поддръжка

Стажант – Асистент поддръжка

Melexis - Мелексис България ЕООД

Melexis designs, produces and markets micro-electronic solutions that provide added value for customers in the global automotive, industrial and consumer markets. For over 25 years, technical innovator Melexis has made significant contributions towards a sustainable future. The integrated semi-conductors that Melexis produces address the worldwide demand for greener, safer cars, smarter machines and more environmentally friendly buildings.

ID
2233
Ref №
FST
Валидност на обявата
16.05.2018 - 31.05.2018
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Месторабота
София

За екипът ни, който се грижи за поддръжката на производствената сграда на Мелексис, търсим мотивирана личност, която да заеме позицията Стажант – Асистент поддръжка за летния период.

Основни задължения:

  • Грижи се за поддръжката и оптимизацията на цялостната електроинсталацията в сградата;
  • Активно участва в процеси, свързани с изготвяне на технически схеми и чертежи, отнасящи се до производствената сграда;
  • Обработва, организира и архивира прилежащата документация;
  • Води самостоятелни проекти, свързани с активна комуникация с външни доставчици и следене за своевременно изпълнение на плана по поддръжка;
  • Подпомага екипа с ежедневните задачи и текущи дейности.
Изисквания

Изисквания:

  • Образование с техническа насоченост (за предпочитане в сферата на електротехниката);
  • Предишен опит с AutoCAD е предимство;
  • Способност за работа с Microsoft office;
  • Екипен играч и добри комуникативни умения;
  • Добро владеене на английски език.

Ние предлагаме:

  • Заетост на пълен работен ден за периода юли-септември;
  • Работа в голяма международна компания;
  • Професионално обучение и възможности за придобиване на реален практически опит;
  • Приятна работна атмосфера.

Ако позицията представлява интерес за Вас, изпратете свое CV.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност.

Подходяща за специалности
  • Електротехнически Факултет