Начало > Обяви за работа > ИНСТАЛАТОР НА IP ТЕЛЕВИЗИЯ И ИНТЕРНЕТ

ИНСТАЛАТОР НА IP ТЕЛЕВИЗИЯ И ИНТЕРНЕТ

Сиском Инженеринг ЕАД

„Сиском Инженеринг“ ЕАД е българска бързоразвиваща се компания, която предлага и внедрява широка гама високотехнологични  телекомуникационни  и инфраструктурни  решения  за  развитието  на бизнеса на своите партньори. Ние сме доказали своя професионализъм в системната интеграция  – от разработка на решения,  изграждане  и  въвеждане  в  експлоатация,  до  управление  и  поддръжка  на интелигентни инфраструктурни системи. Компанията  разполага  с  екип,  материална  база  и  ноу-хау  за осъществяването  на  различни  поръчки  в  областта  на  телекомуникациите,  градския транспорт,  обезпечаване  на  достъпа  и  сигурността  в  корпоративни  и  частни  обекти, ел. инсталации, осветление, транспортна  инфраструктура,  разработване  на  IT  решения,  трафик  анализ,  GPS  системи, интелигентно SMS паркиране, изграждане и оптимизиране на светофарни системи и редица други дейности.

ID
2240
Валидност на обявата
28.05.2018 - 31.08.2018
Месторабота
София
Описание

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:

  • Инсталация на интернет и IP телевизия до краен адрес
  • Осигуряване на навременно и качествено обслужване
  • Работа в екип и директна комуникация с клиенти

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:

  • Постоянен трудов договор
  • Отлично заплащане
  • Допълнителни бонуси спрямо постигнати резултати
  • Реални перспективи за професионално развитие
  • Възможности за надграждащо обучение и специализация
Изисквания

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Желание за работа и професионално развитие
  • Шофьорска книжка, кат В
  • Умения за работа в екип
  • Отговорен, мотивиран, комуникативен
Подходяща за специалности
  • Факултет Автоматика
  • Електротехнически Факултет
  • Енергомашиностроителен Факултет
  • Машинно-Технологичен Факултет
  • Машиностроителен Факултет
  • Факултет по Електронна Техника и Технологии
  • Факултет по Телекомуникации
  • Факултет по Компютърни Системи и Управление
  • Факултет по Транспорта
  • Стопански Факултет
  • Факултет Електроника и Автоматика - филиал Пловдив
  • Факултет Машиностроене и уредостроене - филиал Пловдив
  • Колеж по енергетика и електроника
Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
За контакт
Моника Арсова
m.arsova@cubic.bg
+359 876 125 250