Начало > Обяви за работа > Оператор Копирна техника

Оператор Копирна техника

Мегалан ООД

Мегалан ООД

Ние създадохме Копирни центрове Мания, за да спомогнем за бързото и качествено изпълнение на Вашите проекти, за да бъдем част от Вашия успешен бизнес. Екип от млади, енергични и добре подготвени служители денонощно приема Вашите поръчки по е-mail, телефон и на място. Ние обслужваме с еднакво голямо внимание както индивидуални, така и корпоративни клиенти. Работим денонощно, за да сме винаги на разположение, използваме модерна техника, за да бъдете Вие качествено обслужени на конкурентни цени. Наши клиенти са държавни предприятия и учреждения, малки, средни и големи компании, фирми и частни лица. За Вас можем да разпечатаме, копираме и сканираме всичко с размери от А4 до А0+. Фирмата разполага със седем копирни центъра, разположени на площ повече от 1000 кв. м. Те се намират на територията на кварталите Студентски град, Гео Милев, Люлин 2 ,Лозенец и Оборище и на територията на гр. Пловдив.

ID
2258
Валидност на обявата
28.05.2018 - 28.06.2018
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
София

Във връзка с разширяване на своята дейност верига копирни центрове „MANIAPRINT" търси да назначи инициативна и отговорна личност за длъжността:

ОПЕРАТОР/КА, КОПИРНА ТЕХНИКА

Отговорности:

• Отговаря за посрещането и консултирането на клиентите в територията на обекта;
• Осъществява контакт с клиенти на място и чрез телефон, e-mail;
• Отговаря за изпълнението на поетите към клиентите поръчки на копирния център;
• Ориентира клиентите към най-подходящото за тях, решение;
• Презентира голяма гама от продукти, услуги, идеи и концепции на MANIAPRINT;
• Работа със специализиран софтуер.

Изисквания

 Изисквания:

• Образование – завършено техническа специалност.
• Kомпютърна грамотност - MS Office, Internet.
• Добро владеене на английски език – ще се счита за предимство.
• Опит и умения при работа с клиенти;
• Опит с текстообработващи и графични програми, копирни машини и други – ще се счита за предимство;
• Комуникативни и презентационни умения;
• Клиентоориентирано поведение и търговски нюх;
• Умения за работа в екип;
• Гъвкавост за постигане на ефективна работа в кратки срокове;
• Практичност и креативно мислене.

Ние Ви предлагаме:

• Отлични условия на труд в млад, енергичен и амбициозен екип;
• Индивидуално обучение;
• Възможност за предизвикателна работа и усъвършенстване на знанията Ви в сферата на копирните и компютърни услуги;
• Работно място – гр. София;
• Гъвкаво работно време на смени.
• Работа в престижна фирма с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиенти, така и със служителите;
• Постоянен и дългосрочен ангажимент;
• Развитие на търговския потенциал;
• Позиция с мотивиращо стартово възнаграждение плюс пакет от допълнителни социални придобивки.

Ако в нашето предложение сте открили своето работно място и бихте искали да се присъедините към екипът на верига копирни центрове „Мания Принт", моля изпратете актуална автобиография придружена със снимка.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
За контакт
Радослава Ефтимова
radoslava.eftimova@maniaprint.bg
0888 715 858