Начало > Стажантски позиции > Стажант Поддръжка на енергийно оборудване за гр. Варна

Стажант Поддръжка на енергийно оборудване за гр. Варна

VIVACOM-БТК ЕАД

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. В компанията работят над 3 000 служители, като ценим много високите професионални познания, клиентски ориентирания подход, уменията за работа в екип и позитивното отношение.

ID
2270
Ref №
6504
Валидност на обявата
30.05.2018 - 14.06.2018
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Месторабота
Варна

За дирекция Експлоатация и поддръжка на мрежата ние търсим мотивиран и готов да учи нови неща кандидат, който да заеме позиция Стажант Поддръжка на енергийно оборудване. Начало на стажа юни/юли 2018 г., с продължителност 3 месеца.

СТАЖАНТСКИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Подпомага ръководител екип в дейностите по архивиране на текуща документация свързана с поддръжката на работоспособността на електрозахранващите системи, захранващи телекомуникационното оборудване;
  • Изпълнява съвместно с екипите, дейности по паспортизация и осъвременяване на експлоатационни схеми на съоръженията;
  • Подпомага екипите в извършването на превантивна дейност и документиране на работа по външни захранвания, както и захранвания на технологично оборудване.
Изисквания

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

  • Студент, специалност Електроснабдяване или Електрообзавеждане;
  • Много добра компютърна грамотност – MS Office;
  • Свидетелство за управление на МПС, кат. В, ще се счита за предимство;
  • Отговорност и инициативност.

Ние Ви предлагаме:

  • Възможност за професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България;
  • Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията;
  • Стаж на трудов договор и конкурентно възнаграждение;
  • Разнообразни допълнителни придобивки.

Начин на кандидатстване

Моля изпратете автобиография и мотивационно писмо за позицията, не по-късно от 14 юни 2018 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  • Електротехнически Факултет, направление: Електроенергетика и електрообзавеждане
Необходими документи
Автобиография(CV) и мотивационно писмо
За контакт
Калина Бенова, Човешки Ресурси
kalina.benova@vivacom.bg