Начало > Обяви за работа > Асистенти печатна реклама и принт услуги

Асистенти печатна реклама и принт услуги

Копиком България ЕООД

Копиком България е рекламно, принт и копирно студио, което предоставя висококачествени услуги и професионално обслужване – без почивен ден. Ние предлагаме на нашите клиенти принт и копирни услуги, дизайн и печатна реклама, дигитализация на архиви и висококачествено обслужване на корпоративно ниво. Работим с архитектурни студия, строителни компании, рекламни агенции, държавни институции и неправителствени организации.

Нашият екип е изграден от високомотивирани млади хора, част от които студенти. Ние винаги работим усилено и заставаме един зад друг във всяка ситуация.За нас основният принцип в работата е да успяваме винаги и да гарантираме на нашите клиенти бърза и качествена услуга и персонално отношение!

ID
2282
Валидност на обявата
05.06.2018 - 06.07.2018
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
София

Копиком България е рекламно, принт и копирно студио, което предоставя висококачествени услуги и професионално обслужване – 24/7.

Наши утвърдени клиенти са едни от най-големите строителни компании, архитектурни студиа, рекламни агенции и фирми, организиращи международни изложения, конференции и семинари. И така повече от 7 г.

На база качеството, което осигуряваме, се повиши и количеството на клиентите ни. Поради това си търсим енергичен, проактивен и ангажиран колега.

Ако ти си такъв, ще те очакваме, защото:
• Предлагаме дългосрочна работа и лоялно отношение;
• Споделяме нови знания и се обучаваме непрестанно;
• Имаме високо чувство за отговорност и внимание към всеки детайл;
• Работим качествено, учим бързо и имаме визия за развитие;
• Комуникираме с интересни хора и динамиката ни зарежда;
• Обичаме новите идеи и ценим самоинициативата във всяко отношение.

По-голямата част от ежедневните ти задачи ще са:
• Участие в различни по приоритет поръчки за копирни и принт услуги – копиране и принтиране на чертежи, визитки, печатни материали и др.;
• Взаимодействие и комуникация с нашите клиенти – на място, както и по телефон, и чрез e-mail с корпоративните ни клиенти;
• Ангажираност към качеството на изходящата продукция;
• Ефективност в управлението на работните задачи – индивидуални или екипни;
• Работа с висококачествена копирна и принтираща техника, ламиниране, подвързване и др.;
• Работа с графични програми и програми за предпечатна подготовка.

Изисквания

Имаме минимални изисквания, но много държим на тях:
• Да имаш интерес в областта на печатната реклама и предпечата;
• Общуването с много хора предполага комуникативни умения, инициативност и самоконтрол;
• Спазване на поетите ангажименти и приключването им в срок за нас е ценност, а не изискване;
• Завършено средно или средно-специално образование (може и да си студент – още по-добре) е необходимост;
• Възможност за работа на смени - дневни и/или нощни;
• Компютърна грамотност – MS Office, Internet, Outlook;
• Предимство (но не задължително изискване) са опит и познания с графични програми – Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop и др.

Част от нещата, които можем да ти предложим:
• Твърда заплата + бонусна схема;
• Участие и принос в големи проекти;
• Индивидуално обучение и среда на споделени знания и опит;
• Възможност за развитие в млад екип от ангажирани и проактивни хора;
• Среда, в която всеки един може да расте кариерно;
• Корпоративна култура, в която всеки един е личност и талант.

Ако ти звучи по мярка, то не се колебай да кандидатстваш и изпратиш своята автобиография.

Ще се свържем с онези от вас, за които еднo добре разписано CV ще ни докаже, че са подходящи за нашата организация.

*Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
За контакт
Лилия Кабакчиева
intern@copycom.bg
0885108352