Начало > Стажантски позиции > Стажант в "Център за наблюдение на видео услуги"

Стажант в "Център за наблюдение на видео услуги"

Neterra - Нетера

Ние сме Нетера - един от първите телеком оператори в България, който предлага комплексни телекомуникационни услуги и проекти, повече от 20 години.

Причините, заради които си заслужава да ни познавате, са много. Винаги сме готови за промяна и често сме нейния двигател. Израстваме заедно, вярвайки в успеха. Осъзнаваме, че променяме света, в който живеем по уникален начин, като ежедневно и систематично решаваме проблеми и взимаме решения. Грижим се един за друг и се подкрепяме. Можем да поставим солидна основа за кариерата на всеки, както и да осигурим поле за трупане на безценен опит. Ще имате възможност да реализирате най-доброто, на което сте способни.

Поддържаме портфолио от услуги, базирани на последните технологии за оптична, IP и сателитна свързаност. Известни сме с надеждни услуги за VPN и мрежи за данни, интернет достъп, DDoS защита, GPS проследяване, аудио-видео, клауд и дейта център услуги, изграждане и поддръжка на спътникови инсталации.

Нашият дух е силата, която ни обединява. Той е в основата на нашите убеждения и виждания, простиращи се отвъд работата ни.

Нашата мисия е да предлагаме както стандартни телеком услуги, така и комплексни IT и телеком решения.

Нашата мечта е да сме движещата сила, която да превърне света в едно по-свързано място.

ID
2292
Ref №
180506_VSOC
Валидност на обявата
16.08.2018 - 31.08.2018
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Месторабота
София

Изключителна възможност да се запознаете с портфолиото от видео услуги на Нетера и непрекъснато да развивате и усъвършенствате своите знания и умения за работа с технологии и процеси.

Като част от екипа на Център за наблюдение на видео услуги вашите задължения ще включват:
• Наблюдение на ТВ платформите на Нетера със специализиран софтуер, както и вземането на спешни мерки по отстраняването на неизправности, съгласно указани процедури
• Наблюдение на комуникационно оборудване
• Кореспонденция с клиентите и партньорите от страната и чужбина при разрешаване на проблеми
• Поемане на клиентски обаждания, свързани с поддръжката на услугите
• Поемане на дежурства по график

Изисквания

Може да допринесете, ако имате:
• Добри познания по TCP/IP networking и troubleshooting
• Познания по Linux и UNIX операционни системи
• Добри умения за боравене с PC и software - инсталация, конфигурация, решаване на проблеми
• Образование в областта на теле- или радио-комуникации - студенти след завършен 3-ти курс
• Английски език на работно ниво
• Добри комуникативни умения
• Познания по технологии за разпространение на поточно видео и аудио ще се смята за предимство

Предлагаме ви:
• Стабилна, непрекъснато развиваща се и ориентирана към хората телекомуникационна компания, със силни позиции на българския и международните пазари
• Атрактивен пакет от възнаграждения и социални придобивки
• Непрекъснати възможности за обучение и развитие
• Предизвикателни проекти
• Творческа и зареждаща работна атмосфера
• и не на последно място ... ние сме екип от професионалисти: подкрепящи, приятелски настроени, успешни, талантливи и мотивирани

Ако имате интерес към тази обява, кандидатствайте, не по-късно от 31-ти Август 2018 г.

Подходяща за специалности
  • Факултет по Телекомуникации
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Гергана Малковска
hr@neterra.net