Technical support Intern

Telebid Pro - ТЕЛЕБИД ПРО

ID
2336
Ref №
TS8989
Валидност на обявата
29.06.2018 - 31.07.2018
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Месторабота
София

Регулярно увеличаваме екипа си, за да можем да развиваме продуктите и качеството на предлаганите услуги на фирмата, затова търсим Technical support Intern.

Отговорности

  • Комуникация с клиенти, служители и бизнес партньори;
  • Oрганизиране на работни срещи, извличане и селектиране на важната информация по време на провеждането им и съхраняването й след това;
  • Създаване и поддръжка на цялостна документация по съответния проект;
  • Проследяване дейностите по проектите да се извършват в срок;
  • Помощ при разработването на целите на проектите;
  • Изготвяне на репорти.
Изисквания

Изисквания

  • Студенти или наскоро завършили висшето си образование;
  • Английски език - писмено и говоримо;
  • Много добри компютърни умения - работа с Office пакет и/ или google spreadsheet;
  • Добри комуникативни и аналитични умения;
  • Сериозно отношение към работния процес.

Предимства

  • Технически познания или интереси в IT сферата;
  • Познания по HTML, CSS и Wordpress;

Ние предлагаме:

  • Обучение;
  • Платен стаж;
  • Гъвкаво работно време съобразено с натовареността в университета;
  • Възможност за започване на работа за успешно представилите се по време на стажа.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, изпратете CV в PDF формат.