Електротехник

Wienerberger - Винербергер ЕООД

ID
2398
Валидност на обявата
07.08.2018 - 07.09.2018
Месторабота
София

Винербергер ЕООД е дъщерно дружество на австрийския концерн Wienerberger AG - най–големият производител на тухли в световен мащаб, с повече от 220 завода в 30 държави в Европа, Северна Америка и Азия.
През 2007 г. Винербергер ЕООД пусна в експлоатация най-модерния керамичен завод на Балканите и един от най-модерните в цялата група на Винербергер с пълна автоматизация и роботизация на производството. Предприятието се намира в гр. Луковит и отговаря на последните стандарти за енергийна ефективност, опазване на околната среда и здравословни и безопасни условия на труд. За оптимизиране на производствения процес в него търсим електротехник.

Отговорности:
- отстранява възникнали повреди на електрооборудването съобразно указанията на прекия ръководител и съответните технологични инструкции;
- поддържа автоматиката на всички съоръжения в завода – според инструкциите на съответните машини
- осигурява правилното протичане на технологичния процес;
- извършва технически прегледи и профилактика в съответствие с месечния план-график;
- анализира авариите и причините за престой и предлага мероприятия за предотвратяването им;

Изисквания

- средно/висше образование с електротехническа специалност;
- над една година опит по специалността;

  • Електротехнически Факултет, направление: Електротехника, електроника и автоматизация
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
  • Служители | Работници
За контакт
Антонина Андреева
antonina.andreeva@wienerberger.com
0886837283