Машинен инженер

Walltopia

Walltopia

ID
2419
Валидност на обявата
06.11.2018 - 30.11.2018
Месторабота
София

WALLTOPIA е световният лидер в производството на изкуствени стени за катерене. Оперираме в над 70 държави на 6 континента с 20 години опит в индустрията.

Във връзка с разрастването на продуктовата гама и проекти на компанията в сферата на Active Entertainment индустрията, разширяваме екипа си с трима машинни инженери, които да се включат в развитието на една продуктовите ни линии - Rollglider.

Основни отговорности:

  • Проектира и разработва нови продукти и процеси във връзка с нашата продуктова линия Rollglider;
  • Оценява текущите продукти и технологии и работи за тяхното активно усъвършенстване;
  • Оценява потенциала на новоразработените продукти и технологии, както и тяхната приложимост;
  • Минимизира разходите за внедряване и производство в съответствие със стандартите за качество;
  • Води преговори със свързани доставчици / подизпълнители / институции / лаборатории;
  • Организира тестване и сертифициране на новоразработените продукти / процеси, където е приложимо;
  • Създава процедури и ръководства, придружаващи новата реализация на продукти / технологии;
  • Kомуникира инспектира и оптимизира производството на проектираните от него компоненти и системи.
Изисквания

Основни изисквания:

  • Университетска степен по машиностроене или подобна инженерна специалност;
  • Владеене на английски език;
  • Опит в проектирането и доработка на съществуващи и нови продукти;
  • Добри познания за технологии, материали и производствени процеси, особено в областта на металообработването;
  • Опит в машиностроенето в 3D CAD среда (Autocad/Mechanical Desktop, SolidWorks, CATIA V5, PTC Creo);
  • Добри умения за комуникация и преговори;
  • Проактивна и отговорна личност.

Ще ни впечатлите, ако:

  • Имате знания и опит в областта на виртуалното тестване - симулации с помощта на метода на крайните елементи (COSMOS, ANSYS, LS-DYNA), динамични симулации (rigid body dynamics);
  • Имате опит в писането на техническа документация (технически доклади, ръководства за потребителя, заявки за патенти и т.н.), за предпочитане на английски език.

Kакво предлагаме:

  • Предизвикателна работа в млад екип, ориентиран към постигането на резултати;
  • Възможност за професионално развитие в компания на световно ниво;
  • Възможност да предизвикате не само ума, но и тялото си: членство в новата ни катерачна зала Walltopia Climbing Center;
  • Среда, която е резултатно ориентирана, подкрепя иновациите и дава възможност на идеите Ви да се осъществят.
Подходяща за специалности
  • Машинно-Технологичен Факултет
  • Машиностроителен Факултет
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Мария Младенова
jobs@walltopia.com