Начало > Стажантски позиции > СТАЖАНТ – МЕХАНИК В СТАЦИОНАРЕН СЕРВИЗЕН КОМПЛЕКС PROAUTO

СТАЖАНТ – МЕХАНИК В СТАЦИОНАРЕН СЕРВИЗЕН КОМПЛЕКС PROAUTO

Геотрейдинг АД

Геотрейдинг АД е търговско дружество, основано през 2005 г. Компанията е част от индустриалната група Геотехмин, която има над 4500 служители.

Основната дейност на Геотрейдинг АД е представителство и продажби за България и чужбина на доказани в световен мащаб марки. Дружеството предлага предимно продукти, предназначени за минната индустрия.

Дейността на Геотрейдинг АД е фокусирана в следните направления:

 - продажби на минна и строителна механизация;

- продажби на мелнично оборудване и резервни части за мелници;

- представителство на производители на гуми;

- продажби на резервни части и консумативи;

- продажби и доставки на горива и смазочни продукти;

- продажби на химически реагенти;

- сервиз за строителна и специализирана техника;

- сервиз за минна техника;

- системно интегриране на дизелови двигатели MTU.

От няколко години дружеството затвори цикъла на клиентското обслужване, като откри два сервизни центъра ProAuto в градовете София и Етрополе за строителна и специализирана техника. През 2016 г. компанията създаде и свой Стационарен сервиз за минна техника.

Успоредно с развитието на дружеството се разширява и екипът на Геотрейдинг АД. Днес той наброява 192-ма човека. Всички те споделят корпоративните ценности – честност и лоялност към клиентите и партньорите, професионализъм, отговорност и амбиция за успешно развитие на компанията.

Геотрейдинг АД предлага отлични възможности за кариерно развитие. Предлага позиции в широк кръг от специалности.

 Ако търсите нови възможности Геотрейдинг АД може да осигури ресурсите, от които се нуждаете, за да реализирате вашите кариерни цели.

ID
2496
Ref №
7914
Валидност на обявата
02.11.2018 - 16.11.2018
Вид работа
Стаж
Вид заетост
Почасово
Месторабота
София

Аавтоцентровете с марка ProAuto затвориха цикъла на клиентско обслужване. Тук клиентите ни могат освен да купят всички, предлагани от дружеството, продукти ,да получат качествено обслужване на леки, лекотоварни, тежкотоварни автомобили, ремаркета, полуремаркета и строителна техника.

МЕХАНИК леки автомобили
МЕХАНИК лекотоварни автомобили
МЕХАНИК тежкотоварни автомобили
МЕХАНИК строителна техника

          Условия на стажа

-          Продължителност – от 1 до 3 месеца с възможност за удължаване

-          Включване в реални работни процеси

-          Предложение за постоянна работа- за успешно преминалите срока на стажуване

-          Отлични условия за работа

-          Обучение от висококвалифициран екип

-          Трудов договор, заплащане

-          При приключване на стажа се издава препоръка на стажуващия

Основни отговорности на стажуващия

-          Участва в извършването на  техническите прегледи и ремонти на приетите в сервиза автомобили

-          Прави проверка за техническото състояние на автомобилите към момента на постъпването им и определя необходимостта от ремонт

-          Извършва необходимия ремонт на автомобилите и отстранява технически повреди

-          Предава обслужените и ремонтирани автомобили по надлежния ред

-          Осигурява безаварийна и надеждна работа на механо-оборудването и подемно- транспортните съоръжения

-          Работи със специализирани инструменти и диагностични уреди

Изисквания

Профил на стажуващия

-          Студенти от първи или по-горен курс в техническа специалност

-          Не се изисква трудов стаж или специални умения. Осигурено е въвеждащо

обучение.

-          Отговорна и позитивна личност

-          Внимание към детайла

-          Прецизност и ориентация към високо качество на работа

Подходяща за специалности
  • Факултет по Транспорта
За контакт
Яна Стоянова
ya.stoyanova@geotrading.bg
0876 800 952