Ден на Hewlett-Packard Enterprise HPE в ТУ-София

• HPE.PNG

Заповядайте във фоайето на бл.2 на 16.03.2018г., през целия ден, за да научите за кариерните възможности, които Хюлет Пакард Ентърпрайс предлага, а в 13:30ч. ще Ви очакват на интересна презентация в зала 10100 във Факултета за германско инженерно обучение и промишлен мениджмънт.

Хюлет Пакард Ентърпрайс е световен лидер в областта на технологиите. Компанията предлага технологични решения в областта на сървърите, мрежовите технологии и устройствата за съхранение на данни. В допълнение към портфолиото си, HPEпредоставя и услуги свързани с поддръжка и консултация за предлаганите продукти. Комбинацията от услуги покрива напълно изискванията на бизнеса от този сектор, като така успяваме да създадем сигурна и устойчива среда за развитие на нашите клиенти. За служителите си, компанията предлага непрекъснати възможности за кариерно развитие, както и много безплатни обучения за усъвършенстване и надграждане на техните умения.

Facebook събитие