ДЕН НА КАРИЕРАТА във „Факултет и Колеж“ - Сливен

„ДЕН НА КАРИЕРАТА ” във „Факултет и Колеж“ - Сливен

„ДЕН НА КАРИЕРАТА ”

във „Факултет и Колеж“ - Сливен

На 21.11.2017 год. ще се проведе Ден на кариерата във "Факултет и Колеж" – Сливен. Събитието се организира за първи път, от център "Кариера и възпитаници (алумни)" на ТУ-София, съвместно с „Факултет и Колеж“ - Сливен. Надяваме се да стартира с множество кариерни предложения за нашите студенти.

По време на събитието работодатели ще представят своите дейности пред студентите и преподавателите, ще предложат стажантски позиции, работни места и стипендиантски програми на младите специалисти. Студентите от своя страна ще имат възможността както да се запознаят с дейностите на своите бъдещи работодатели, така и с какво могат да са им от полза кариерните консултанти на ТУ-София.

Официалното откриване ще се състои на 21 ноември, от 10:30 часа, във фоайето на Нов учебен корпус.

ПРОГРАМА

Кога?

Какво?

Къде?

10.00-10.30 часа

Настаняване на работодателите, потвърдили участие

Фоайе на Нов учебен корпус (НУК)

10.30 часа

Официално откриване

Фоайе на НУК

10.45-12.00 часа

Разговори и интервюта между работодатели и студенти

Фоайе на НУК

12.30-13.00 часа

Презентация за дейността на Център „Кариера и възпитаници  (алумни)“ на ТУ-София

13.00-13.30 часа

Презентация на тема – „Как се пише СV?“

13.45-14.30 часа

Среща-разговор  между преподаватели, студенти  и възпитаници на тема: „Да предам своя опит“