„Дни на науката” на Технически университет – София, филиал Пловдив "Кариерен форум – JOB & KARRIERE 2018

• poster.jpg

Германо-Българската индустриално-търговска камара (ГБИТК) организира в рамките на „Дни на науката” на Технически университет – София, филиал Пловдив "Кариерен форум – JOB & KARRIERE 2018 PLOVDIV".

Форумът ще се състои на 16 май 2018 г., от 10:00 до 15:00 часа в централно фоайе, ет.1 на ТУ София – филиал Пловдив, ул. Цанко Дюстабанов 25, 4000 Пловдив.

Целта на Кариерен форум – JOB & KARRIERE 2018 PLOVDIV, организиран от Германо-Българската индустриално-търговска камара (ГБИТК), е да събере на едно място млади и добре образовани хора и работодатели, търсещи подходящи служители и стажанти. Нашата мисия е да направим срещата максимално ползотворна и за двете страни. Част от фирмите изложители са големи мултинационални компании като TELUS International Europe, KauflandBulgaria, EVNBulgaria, Liebherr-Hausgeräte Marica и др.

За повече информация: Таня Цочева, ГБИТК Пловдив news@ahk.bg, тел. +359 886 309 921