Изложение на работодатели "СТАЖОВЕ" 2017г. в ТУ-София, 4 април

• Poster_Stajove_2017-za site-last_resize.png

Изложение на работодатели "СТАЖОВЕ" 2017г. в ТУ-София, 4 април 2017г.

Изложението "СТАЖОВЕ" се провежда за шеста поредна година. Тъй като за студентите от 3 и 4-ти курс стажът е задължителен, а младите специалисти трудно намират такъв, считаме че изложение от такъв тип би било полезно както за реализация на студентите, така и за работодателите. По време на изложението ще има възможност за директен контакт между студентите и фирмите, техни потенциални работодатели, които ще могат да представят информация за своята дейност, за свободни стажантски позиции, за стипендиантски програми, както и да се срещнат и разговарят със заинтересовани студенти.

На 4 април 2017 г. изложението ще се проведе в 2-ри и 12-ти учебни корпуси на Технически университет-София.

До момента участието си са потвърдили следните компании:

Разположение на компаниите участници в изложението:

За повече информация, както и за потвърждаване на участие, бихте могли да се свържете с Център „Кариера и възпитаници (алумни)“  на ТУ-София,  тел. 02/ 965 34 40; 02/ 965 22 03  или да пишете на career@tu-sofia.bg.