КОНКУРС ЗА ПЪЛНИ СТИПЕНДИИ ЗА ПРОГРАМАТА Study of the U.S. Institutes (SUSIs) for Student Leaders from Europe

• image001.jpg

Комисия "Фулбрайт" обявява конкурс за пълни стипендии за програмата Study of the U.S. Institutes (SUSIs) for Student Leaders from Europe. Това са 5-седмични летни програми в следните университети: the University of South Carolina, the University of Oregon, and the University of Tennessee-Chattanooga on the topics of Civic Engagement, Environmental Issues, and Social Entrepreneurship, respectively. Кандидатите трябва да са студенти в първи, втори или трети курс на бакалавърска програма през 2018 година, на възраст между 18 и 25 години, да имат силни лидерски изяви и да владеят отлично английски език. Стипендиите са пълни и са осигурени от Държавния департамент на САЩ. Крайният срок за апликиране е 7 януари 2018 г., 0:00 ч. Кандидатите трябва да попълнят апликационна форма и да изпратят на следния имейл адрес до 7 януари, 2018 г., 0:00 ч.: steneva@fulbright.bg.