Сдружение "Промяна 2018" стартира първите студентски стажове по иновации в София, базирани на метода „дизайн мислене“.

Това е метод за решаване на комплексни проблеми, който се използва от водещи компании в света като Apple, Nike, SAP и други. Проектът се провежда съвместно с Bioderma България. В рамките на две седмици няколко екипа от студенти ще изучават метода „дизайн мислене“ заедно с най-подготвения експерт в България, Георги Камов.

Основен принцип в метода „дизайн мислене“ е сблъсъка на различни гледни точки. Именно по тази причина, проектът представлява прекрасна възможност за студентите от ТУ София да се

сдобият с много нови познания, но и да изградят важни контакти с водещи компании в София. Повече информация за проекта и кандидатстването можете да намерите на: www.promiana.com .

Участието за студентите е безплатно, като са важни мотивацията, както и постоянството при посещаване на занятията.