Начало > Услуги за търсещите и предлагащите работа

Услуги за търсещите и предлагащите работа

Услуги за търсещи работа

1. Всички услуги за търсещите работа са безплатни.

2. Търсещите работа могат да бъдат регистрирани студенти или млади специалисти от Техническия университет – София.

3. Регистрация:

• За да се регистрирате, попълнете регистрационна карта/ формуляр на Център "Кариера и възпитаници (Алумни)" (ЦКВ), като въведете необходимите данни като име, имейл и др.
  • За достъп до профила се използват потребителско име/ имейл и паролата, получени при регистрацията.

Регистрираният  потребител създава и поддържа автобиография, проследява кандидатурите, които е извършил чрез сайта, получава уведомяване по e-mail за нови работни позиции, отговарящи на предварително зададени от него критерии, кандидатства по обяви за работа.

Услуги за работодатели

1. Модул РАБОТОДАТЕЛИ е персонализирана за работодатели. Само регистрирани компании и фирми имат достъп по нея.

2. Регистрация на работодател:

• за да се регистрира, потребителят попълва регистрационна форма, която се попъва чрез сайта.
  • на въведения имейл получавате автоматично съобщение, в което се съдържа потвърждение на регистрацията, както и парола за достъп.
  • за достъп до профила се използват потребителско име/ имейл и паролата, получени при регистрацията.

Регистрираният работодател има възможност да получи следните видове услуги:

• публикуване на обява за работна позиция – след заплащане на такса, клиентът придобива правото да публикува обява на сайта на ЦКВ. Обявата се формулира по зададени критерии /образец/ от ЦКВ. Може да бъде поверителна /без информация за контакт и името на работодателя/ или неповерителна /с информация за контакт и името на работодателя/. Публикуването на обявата дава възможност на всички кандидати за работа да я разгледат в детайли и да кандидатстват за нея. Освен на сайта, съответнатаобява се разпространява и на информационните табла на ЦКВ, и се изпраща по имейлите на отговарящите на съответните критерии кандидати;
  • Публикуване на обява за стажантска позиция   -  обявата се формулира по зададени критерии /образец/ от ТУ – София. Публикуването на обявата дава възможност на всички кандидати да я разгледат в детайли и да кандидатстват за нея;
  • Организиране на фирмени представяния;
  • Разпространение на фирмени флаери;
  • Получаване на информацияза специалности, факултети и друга информация, свързана с учебните програми и графици в университета;
  • Участие в  Дни на кариерата – изложение на компании;
  • Достъп до базата данни с автобиографии на регистрираните студенти и млади специалисти  – по зададените критерии, специалиститте от ЦКВ предлагат на съответните работодатели база данни автобиографии на евентуалните кандидати. Работодателят има възможност да се свърже с предпочитаните от него кандидати;

Регистрираният работодател може да публикува съобщения за курсове и обучение, както и реклама на сайта на КЦ срещу заплащане по отделна тарифа, публикувана в страницата на ЦКВ.

Цените на всяка от услугите, които се предлагат за Клиенти – работодатели, са публикувани в модул “Цени и такси”.