ТЕХНОЛОГ

Фьосталпине ФАЕ София ООД

voestalpine VAE Sofia OOD

voestalpine VAE Sofia is a member of the voestalpine VAE group, which is the global market leader for railway turnout system solutions. Innovative drive, detecting and locking systems, monitoring equipment for rolling stock as well as fixed assets and a variety of related services complement the product portfolio. Numerous well-known references for high speed, heavy haul and urban traffic applications from all over the world demonstrate the comprehensive competence of the company.

ID
2991
Валидност на обявата
10.02.2020 - 13.03.2020
Месторабота
София

“фьосталпине ФАЕ-София“ ООД е част от voestalpine VAE Group – световен лидер в производството на железопътни стрелки и компоненти. Компанията заема лидерска позиция с традиции на българския и международния пазар. Дружество като фьосталпине ФАЕ печели от многообразието: различни характери, комбинации от личности, манталитети и култури. Именно тези хора ни помагат да сме една крачка пред другите. За да останем една крачка напред, търсим хора, които са готови да поемат отговорност, да споделят нашите ценности и виждания, и да действат по начин, ориентиран към намиране на решение във всяка ситуация.

“фьосталпине ФАЕ-София“ ООД търси да назначи ТЕХНОЛОГ:

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Динамична работна среда, съобразена с европейските стандарти за качество, здраве и безопасност и опазване на околната среда;
  • Атрактивно заплащане и допълнителни бонуси в зависимост от резултатите на компанията и личните постижения;
  • Допълнителни средства за храна;
  • Допълнителни средства за транспорт.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  •  Подготовка и попълване на техническа и технологична документация;
  • Подготовка на стандартни разходи за труд и материали;
  • Отпечатване и предаване на производствена документация;
  • Следене  и контролиране спазването на производствените технологии, технологичните и качествените параметри на продуктите (извършени операции);
  • Решаване на текущи проблеми в производствените технологии във връзка с изпълнението на производствени програми;
  • Участие в разработването и внедряването на нови продукти, както и в усъвършенстването на приложните технологии и технологичните режими;
  • Даване на насоки за производствената технология на продуктите;
  • Наблюдаване развитието на аналогични процеси в страната и в чужбина и представяне на предложения за тяхното внедряване и изпълнение в производството;
  • Осъществяване на  контрол на съответствието на произвежданите продукти (услуги) с установените стандарти и изисквания за качество.
Изисквания

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше техническо образование, специалност “Технология на машиностроенето“, „Технология на металите“ или друга подобна.
  • Опитът на подобна позиция е предимство;
  • Владеенето на английски език е предимство;
  • Добри компютърни умения за използване на MS Office, Интернет;
  • Познания като цяло относно производствените технологии, включително процесите фрезоване, струговане, стъргане, заваряване, и други видове студена и гореща обработка на металите.
  • Основни познания в областта на металорежещите машини и инструменти;
  • Познаване и способност за работа с основните видове измервателни инструменти;
  • Умения за работа в екип и индивидуална работа;
  • Висока дисциплина и отговорност в съответствие с изискванията за трудова и пожарна безопасност.
Подходяща за специалности
  • Машинно-Технологичен Факултет
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Ралица Грозева
ralitsa.grozeva@voestalpine.com
0882 806 978