Начало > Обяви за работа > Технически специалист в отдел продажби /Front Office/

Технически специалист в отдел продажби /Front Office/

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

SYNECTICA е водеща консултантска компания за управление на човешки ресурси.
От създаването на компанията през 1991г., ние осигуряваме цялостни решения по подбора, мотивирането и развитието на персонала на производствени и търговски компании в България.

ID
2998
Ref №
004N
Валидност на обявата
13.02.2020 - 13.03.2020
Месторабота
София

Нашия клиент FESTO ЕООД е лидер в продажбите на компоненти и системи за индустриална автоматизация, процесна автоматизация и обучения в България. Във връзка с реализиране на търговската политика, компанията търси коректен, отговорен и с мотивация за работа в офис кандидат за позицията: "Технически специалист в отдел продажби /Front Office/".

Отговорности:

  • Контактува с клиенти за изясняване на детайлите по техни запитвания,
  • идентифицира потребностите им и изготвя оферти;
  • Осъществява технически консултации и продажби от офиса;
  • Активно подпомага дейността на инженерите по продажби в страната;
  • Подготвя и извършва технически представяния на фирмата.

Условия:

  • Възможност за професионална реализация в чуждестранна компания с изградени стандарти и ценности;
  • Работа в млад и енергичен екип;
  • Отлични условия на работа и възнаграждение, съответстващо на нивото и отговорностите на позицията;
  • Много добра работна атмосфера и коректно отношение към служителите;
  • Базиран в София.
Изисквания
  • Висше техническо образование;
  • Мин. 2 години опит на подобна позиция - работа с клиенти / техническо обслужване във фирма за продажба на специализирани индустриални продукти;
  • Работен английски език;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Свидетелство за правоуправление на МПС, категория В;
  • Комуникативни умения и отлична езикова култура;
  • Организираност и желание за работа в динамична работна среда;
  • Умения за работа в екип.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.

Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Наташа Янкова
synectica1@synecticaconsult.com
088 814 07 64