Начало > Обяви за работа > Мениджър ключови клиенти

Мениджър ключови клиенти

Синергон Енерджи ЕООД / Synergon Energy

„Синергон Енерджи” ЕООД е лицензиран търговец на електрическа енергия на Свободния пазар и координатор на балансираща група. Дружеството се занимава с търговия с електрическа енергия, енергиен мениджмънт, оперативно планиране, координиране и управление на енергийни системи.

„Синергон Енерджи” ЕООД е дъщерно дружество и част от структура на „Синергон Холдинг” АД. С дългогодишен опит в сферата на търговията с енергийни продукти „Синергон Холдинг” АД е едно от водещите имена в бранша.

Нашата политика е да залагаме на конкурентни условия, качествено обслужване и допълнителните услуги, които предоставяме на нашите клиенти, в името на устойчив и стабилен растеж.

ID
3126
Валидност на обявата
27.07.2020 - 11.08.2020
Месторабота
София

Във връзка с разширяването на търговския екип откриваме нови работни места за Мениджъри ключови клиенти.

Основни задължения:

  • Активно привличане на нови клиенти чрез директни продажби и развиване на клиентско портфолио;
  • Анализ на профила и нуждите на клиентите и изготвяне на предложение, съгласувано с Търговски директор и Управител;
  • Подготовка на предложения и водене на преговори;
  • Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиентите;
  • Администриране на информация и документи, свързани с дейности по продажбите;
  • Изготвяне на отчети.
Изисквания

Изисквания:

  • Завършено средно или висше образование;
  • Умения в областта на активното търсене и привличане на клиенти;
  • Способност за вземане на решения;
  • Много добра бизнес комуникация и позитивен подход към клиентите и екипа;
  • Отговорност, постоянство, стремеж към резултати и желание за развитие;
  • Работа с MS Word, MS Excel.

Предимства:

  • Опит на подобна позиция и сходни задължения;
  • Презентационни умения и опит във воденето на преговори;
  • Познаване на българския корпоративен пазар.

Ние ви предлагаме:

  • Отлични условия на труд;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Въвеждащо и последващи професионални обучения;
  • Конкурентно възнаграждение, пряко обвързано с постигнатите резултати;
  • Гъвкаво работно време;
  • Работа на трудов договор.

За да кандидатствате, изпратете актуална автобиография. Моля, упоменете града, за който кандидатствате. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.