Начало > Стажантски позиции > Стажант – Инженер производство

Стажант – Инженер производство

Roca - РОКА БЪЛГАРИЯ АД

ROCA е посветена на проектирането, производството, продажбите и маркетинга на продукти за банята, стенни и подови керамични облицовки, насочени към секторите архитектура, строителство и интериорен дизайн. В компанията, която има почти 100 години история, работят над 20 200 души. Тя има 72 производствени предприятия и оперира в повече от 135 страни на 5 континента.

ID
3129
Валидност на обявата
28.07.2020 - 20.08.2020
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Месторабота
Каспичан

“РОКА БЪЛГАРИЯ” АД - компания от група РОКА - световен лидер в производството на обзавеждане за баня, обявява стажантска позиция за фабриката в гр. Каспичан:

Отговорности:

  • Асистира на Производствения мениджър при управление на цялостния производствен процес на санитарна керамика;
  • Участва в анализиране на текущото състояние на процесите и дава предложения за подобрения;
  • Участва в разработването и изпълнението на проекти, свързани с производството;
  • Подпомага изготвянето на оперативни планове, графици за изпълнение на проекти;
  • Изготвя технически задания за различни процеси и предлага технически решения.
Изисквания

Изисквания:

  • Висше техническо образование: завършено или студенти последна година: специалности Силикатни технологии, Химични технологии, Машинен инженер или други подобни;
  • Английски език- много добро ниво;
  • Компютърна грамотност - MS Office;
  • Желание и мотивация за придобиване на опит, практически умения и развитие в голяма международна производствена компания;
  • Познаване на продуктите на Рока България – предимство.

На одобрения кандидат предлагаме:

  • Шанс да стане част от екипа на утвърдена световна компания, лидер в областта на санитарната керамика;
  • Платен стаж с възможност за започване на работа след добро представяне и успешно приключване на стажа;
  • Предизвикателството да се присъедини към международен екип от професионалисти;
  • Съвременни условия на работа и допълнителни социални придобивки;
  • Служебен транспорт от/до месторабота за живеещите извън град Каспичан.

СТАНЕТЕ ЧАСТ ОТ ЕКИПА НА РОКА

Изпратете Вашата автобиография и мотивационно писмо до 20.08.2020г. наe-mail: jobs@bg.roca.net или на адрес: 9930 Каспичан, ул. "Мадарски конник" № 48, отдел “Човешки ресурси”

Подадените документи ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Подходяща за специалности
  • Машинно-Технологичен Факултет
  • Машиностроителен Факултет
Необходими документи
Автобиография(CV) и мотивационно писмо