Начало > Обяви за работа > Инженер поддръжка - автоматизирана складова технология

Инженер поддръжка - автоматизирана складова технология

ЮСК Бул

ЮСК Бул

JYSK e международна търговска  верига с вече повече от 2900 магазина в 51 страни.

Стартирала в Дания през 1979 г., компанията днес има магазини в почти цяла Европа и Северна Америка.

В България фирмата отваря първия си магазин през ноември 2005 г. в град Пловдив, а по-късно във Велико Търново и София.
В момента в България разполагаме с магазини и в Бургас, Стара Загора, Плевен, Варна, Асеновград, Пазарджик, Перник, Русе, Видин, Монтана, Ямбол, Сливен, Шумен, Добрич, Габрово, Димитровград, Казанлък, Хасково, Благоевград. Компанията предвижда откриването на още нови магазини на територията на страната.
През есента на 2018 г. JYSK отваря огромен дистрибуционен център в Божурище, от който извършва доставки на продукти до всички свои магазини и клиенти на онлайн магазините в 5 държави на Балканите.

JYSK търгува със стоки предназначени за дома и неговото обзавеждане - мебели, текстил, аксесоари, градина и др.

Един от често задаваните от нашите клиенти въпроси е:
Как се произнася името на веригата?
Ето и отговорът:
JYSK се произнася като „ЮСК”. На датски името значи не само, че сте от северната провинция Ютланд, но също е и синоним на скромност, етичност и честност
ID
3250
Валидност на обявата
14.10.2020 - 15.11.2020
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
Божурище
JYSK е амбициозна бързо развиваща се датска компания за търговия на стоки за дома на дребно. JYSK поема пътя си от един магазин в Дания през 1979 до повече от 2900 магазина днес, в различни краища на света. От новия ни Дистрибуционен център в Божурище извършваме доставките до всички магазини на JYSK в пет държави в региона на Югоизточна Европа.

В момента търсим аналитичен, организиран и компетентен Инженер/техник поддръжка на автоматизираната система за управление на склада в Дистрибуционния център. Системата е уникална за България и ще ти даде достъп до много нови знания в сферата на техническа поддръжка.

Твоите задължения ще включват:
• Осигуряване на непрекъснатост на работата на автоматизираната система за управление на стоките в склада
• Организиране и извършване на ремонти (планирани и непланирани) и поддръжка на всички съоръжения в съответствие с плана за поддръжка
• Отстраняване на текущи грешки в работата на автоматизираната система
• Предложения за оптимизиране на разходите: консумация на енергия, потребление на фолио в машини за опаковане, оптимизиране на ремонтните работи и поддръжката
• Намиране на нови решения за оптимизиране на процесите на автоматизация
• Работа с различни системи за автоматизация: SAP, SCADA, API Pro и др.
Изисквания
Изисквания:
• Средно или висше техническо образование в областта на електроника или електротехника
• Минимум 2-3 години предишен опит в сферата на техническа поддръжка
• Добро познаване и прилагане на принципите за поддръжка
• Опит с едновременно управление на няколко задачи
• Проактивно отношение
• Аналитичност и умения за решаване на проблеми
• Добри комуникативни умения и работа в екип
• Умения за работа с техническа документация на английски език
• Компютърни умения и познания за Microsoft Office

Посрещаш възможностите и ние ти предлагаме…
• Мотивиращо възнаграждение
• Различни придобивки, сред които: ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, субсидия за хранене във фирмената столова, покриване на разходи за транспорт, карта Мултиспорт, отстъпка при пазаруване в магазините на JYSK
• Работно време на смени - от понеделник до петък - от 6:00 до 14:30 и от 14:30 до 23:00
• Въвеждащо обучение за складовата технология и оборудване
• Професионални обучения за поддържане и повишаване на квалификацията
• Осигурено работно облекло
• Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера
• Фирмени събития и тиймбилдинги
• Възможност за развитие в международна компания
• Страхотна фирмена култура

За да кандидатстваш, моля, последвай линка: https://bit.ly/3nJ0dI5.
Подходяща за специалности
  • Електротехнически Факултет
  • Факултет по Електронна Техника и Технологии
  • Факултет Електроника и Автоматика - филиал Пловдив
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Мая Петрова
mpetr@jysk.com