Начало > Обяви за работа > Техник по поддръжка на асансьори

Техник по поддръжка на асансьори

КОНЕ ЕООД / KONE

Световен лидер в индустрията за асансьори и ескалатори.

ID
3330
Валидност на обявата
01.02.2021 - 30.12.2021
Месторабота
София

КОНЕ създава иновативни решения за асансьори и ескалатори, както и цялостно обслужване и модернизация. През 2017 КОНЕ има годишни нетни продажби в размер на 8,9 млрд. евро и към края на годината служителите на компанията са над 55 000 в над 50 държави. Ние вярваме в подобрението на производителността чрез вдъхновяване, ангажиране и развиване на нашите служители. Ние силно поддържаме личностното развитие и предлагаме многобройни възможности за развитие на кариерата.

Във връзка с развитието на KONE в България, компанията търси служител за позиция "Техник по поддръжка на асансьори за гр. София".

Отговорности:
Всички дейности по обслужване на съоръженията на обектите, съгласно изискванията на договора за обслужване с крайните клиенти, политиките на дружеството и процедурите на KONE.

Изисквания

Изисквания към кандидатите:

  • Познания по електротехника, електроника или механика – минимум средно техническо образование.
  • Свидетелство за управление на МПС , кат. В.

Предимства:

  • Предишен опит и квалификация в областта на асансьорите.
  • Ползване на английски език
  • Компютърни умения

Ние предлагаме:

  • Работа в стабилна международна организация по силата на трудов договор.
  • Вътрешнофирмени обучения.
  • Повишаване на професионалната квалицикация.
  • Допълнително здравно осигуряване.
  • Служебен автомобил.
  • Служебен телефон.
  • Заплата и бонуси, съответстващи на позицията и квалификацията.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография (CV) на имейл: ludmila.petkova@kone.com

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Подходяща за специалности
  • Електротехнически Факултет
  • Факултет по Електронна Техника и Технологии