Конструктор

Дунапак Родина АД / Dunapack Rodina

"Дунапак Родина" АД е част от Dunapack Packaging Division, от Принцхорн Груп, производител на хартия, велпапе и опаковки от велпапе в Централна и Източна Европа.

ID
3419
Валидност на обявата
17.03.2021 - 19.04.2021
Вид работа
Временна | сезонна
Месторабота
Пловдив

Dunapack Packaging е член на австрийският холдинг Prinzhorn Group и е специализирана в създаването на опаковки от велпапе, изпълнени на висококачествено ниво с рециклирана хартия. Над 5200 служители в 11 страни и 24 завода, Dunapack Packaging е регионалният лидер на пазара в Централна и Източна Европа, отговарящ на най-високите изисквания на клиентите за опаковки и предлагащ иновативни и конкурентни решения за опаковане.
Със съвременен подход, дългогодишна традиция и ясна цел, в бъдеще да удвои размера си до 2030 г., Prinzhorn Group отстоява устойчивостта, надеждността и страстта като основни основни ценности.
Основни отговорности:
Разработва уникални и иновативни решения от велпапе за нашите клиенти.

Участва в разработването на нови варианти за опаковки от велпапе, от генерирането на идеята до одобрението на концепцията, превръщайки ги в практически предложения, подходящи за производство.

Консултира клиентите по техническите въпроси при използването на опаковки от велпапе и преглежда подадените от тях дизайни за съвместимост с технологията на производство.
Разработва и поддържа техническа документация (технологични карти) за производството на опаковки, съгласно изискванията на клиента и приетите стандарти за работа в компанията.

Изготвя и задава задания за предпечат, клишета и матрици към външни доставчици.

Извършва проверка и одобрява печатащите процеси в производството.

Анализира пазара за опаковки, за да идентифицира потенциални възможности за иновации и оптимизации на произвежданите опаковки.

Интензивно комуникира с търговския отдел и клиенти, с цел отличен краен резултат.

Основни изисквания:
Висше образование (техническо, "Полиграфия", "Целулоза, хартия и опаковки", "Технология на полиграфията" и "Опаковъчна техника и технологии" са с предимство).

Току-що завършили или студенти последна година, също ще бъдат разглеждани
Познаване на процесите на проектиране и производство на велпапе (е предимство).
Готовност за поемане на отговорност.

Изисквания

Умения за ефективно общуване и работа в екип.

Постоянство, ориентация към клиента.
Отлични умения за работа с MS Office, Adobe Illustartor, AutoCad, CorelDraw, EngView.
Владеене на английски език писмено и говоримо е задължително условие.

Предлагаме:
Културна и стабилна работна среда и екип от професионалисти.

Работа в международна компания - лидер в своята индустрия, в България и Европа.
Професионални предизвикателства, възможност да разгърнете творческия си потенциал и да демонстрирате иновативност и инициативност.

Отлични условия за работа, релевантно възнаграждение и спазване на трудовото законодателство.

Всички квалифицирани кандидатури за работа ще бъдат разгледани, без оглед на раса, цвят, религия, пол, сексуална ориентация, полова идентичност, национален произход или увреждане.

Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Снежана Цанева
Snezana.Tzaneva@dunapack-packaging.com
032 904 503