Начало > Обяви за работа > Техници поддръжка - производствено оборудване

Техници поддръжка - производствено оборудване

Sensata Technologies Bulgaria

Сенсата Технолоджис е световен лидер в производсвото, разработването и продажбата на сензори и системи за контрол. С нашата широка гама от продукти целим да подобрим сигурността, ефективността и комфорта на потребителите на превозни средства и бяла техника. Продуктите на Сенсата могат да бъдат открити в сферата на автомобилната, самолетната, корабостроителната, военната, жп транспорта, тежко-товарната, телекомуникационната индустрия и в много други области на икономиката. Всяка година, ние произвеждаме милиарди продукти под брандовете Klixon, Airpax, Quinex, Dimensions TM и Sensor-Nite.
С над 17 000 служители по цял свят и 16 локации на 4 континента, Сенсата Технолоджис продължава да се разраства, стартирайки нова произвоствена база, разположена в Пловдив.

ID
3459
Валидност на обявата
22.04.2021 - 21.05.2021
Месторабота
Пловдив

Сенсата Технолоджис е световен лидер в производсвото, разработването и продажбата на сензори и системи за контрол. С нашата широка гама от продукти целим да подобрим сигурността, ефективността и комфорта на потребителите на превозни средства и бяла техника. Продуктите на Сенсата могат да бъдат открити в сферата на автомобилната, самолетната, корабостроителната, военната, жп транспорта, тежко-товарната, телекомуникационната индустрия и в много други области на икономиката. Всяка година, ние произвеждаме милиарди продукти под брандовете Klixon, Airpax, Quinex, Dimensions TM и Sensor-Nite. Ние сме динамично-растяща компания, с над 3 милиарда долара годишен приход, с производства и офиси в 15 държави, и с повече от 19 000 служители. Гордеем се, че сме водеща глобална компания с иновативни продукти, които ни отличават.

Изисквания

Отговорности:

Организиране и участие в поддържането и ремонта на производственото оборудване Участва при внедряването на ново оборудване Предлагане на план за снабдяване с резервни части и приспособления за нуждите на оборудването Настройва и калибрира машини и оборудване според оптималните изисквания Поправя или подменя повредени компоненти или компоненти в неизправност Организиране и участване във всички планови, текущи и аварийни дейности, свързани с производственото оборудване, в съответствие с изискванията на системата по качеството и околната среда Провеждане на коригиращи и превантивни действия в случаите на несъответствие на технологичните или конструкторските изисквания Организиране провеждането на коригиращи и превантивни действия, при реален риск от проблеми по оборудването или инфраструктурата.

Изисквания:

Минимум средно техническо образование Придобита минимум трета квалификационна група по ел.безопасност преди допускане до самостоятелна работа - предимство Предишен опит в поддръжката на автоматизирано оборудване ще се счита за предимство Ползване на английски език на ниво „Beginners” - предимство Работа на три смени Ние предлагаме: Осигурен служебен транспорт Ваучери за храна Възможност за развитие Месечни бонуси за работно представяне и работен график Програми за обучение и сертифициране При интерес от Ваша страна, моля изпратете ни Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. Сенсата Технолоджис в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на личните данни, които ни предоставяте.

Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Alexandra Adricheva
aadricheva@sensata.com
0879-064-200