Начало > Стажантски позиции > ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА БИЗНЕС КЛИЕНТИ

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА БИЗНЕС КЛИЕНТИ

Technocorp Ltd

Технокорп ЕООД е фирма за доставка на металорежещи инструменти и технологична екипировка.

Технокорп ЕООД е изключителен представител за България, Румъния и Малайзия на продуктите CORUN – инструменти със сменяеми твърдосплавни пластини (пластини и държачи) за струговане, фрезоване, пробиване, нарязване на резби и т.н.; твърдосплавни инструменти със специално предназначение; инструменти за пътностроителната и минната индустрия. Производството на продуктите CORUN се извършва съгласно изискванията на международния стандарт ISO 9001 – 2008 и ISO 14001 - 2004.

ID
3540
Валидност на обявата
19.05.2021 - 21.06.2021
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Вид заетост
Почасово
Месторабота
София

Фирма ТЕХНОКОРП ЕООД търси стажанти за позиция: ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА БИЗНЕС КЛИЕНТИ

Отговорности и задължения:

  • Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
  • Консултира клиентите, анализира техните потребностите и предлага оптимални решения;
  • Изготвяне на оферти;
  • Изготвя анализи и отчети за дейността си;
  • Да промотира продуктите пред клиента.
Изисквания

Основни изисквания:

  • Английски език на работно ниво;
  • Задължително шофьорска книжка;
  • Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
  • Проактивна личност с Висока мотивация за развитие умения за работа в екип;
  • Добра компютърна грамотност – MS Office, Internet;
  • Добри познания в областта на металорежещите инструменти и машини.

Предимства:

  • Владеене на немски или руски език;
  • Познания по маркетинг.

Компанията предлага:

  • Платен стаж без ограничения във времето;
  • Гъвкаво работно време;
  • Възможност за дистанционна работа за определен период;
  • Развитие на професионалните умения;
  • Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Борис Георгиев
technocorp.ltd@gmail.com
02 975 54 46