Стажант Офис асистент

ИТР Сървисиз ЕООД

ИТР Сървисиз ЕООД е динамична и бързо развиваща се компания, осигуряваща голям спектър от услуги за бизнеса в сферата на ИКТ - поддръжка на изчислителни центрове, комуникационни мрежи, бизнес решения чрез технологии на Microsoft, VMware и Unix базирани системи, VoIP системи за комуникация, разработка и поддръжка на уеб приложения, уеб хостинг, поддръжка и подпомагане на потребители, ИТ консултантски услуги, търговия с компютърно и комуникационно оборудване и др.

ID
3569
Валидност на обявата
28.05.2021 - 20.06.2021
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Месторабота
София

 Във връзка със стажантска програма 2021г., ИТР Сървисиз ЕООД търси мотивиран и отговорен служител за позиция Стажант Офис асистент, който да се присъедини към екипа.

Основни отговорности:

  • Подпомага административното обслужване на управителя и екипа;
  • Изготвя писма, доклади, справки, отчети и други фирмени документи;
  • Приема, разпределя и изпраща входяща и изходяща кореспонденция;
  • Подпомага изпълнението на социалната политика на дружеството;
  • Подпомага организирането на командировки в страната и чужбина;
  • Участва в организирането и подготовката на фирмени мероприятия.
Изисквания

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Висше образование в някоя от следните области и направления: бизнес администрация, публична администрация, индустриален мениджмънт. Позицията е подходяща за студенти III-IV курс на обучение;
  • Добро владеене на MS Office;
  • Добро владеене на английски език;
  • Умения за работа в екип;
  • Много добри комуникативни умения.

Личностни качества:

Отговорност, организираност, инициативност, стремеж към самообучение и самоусъвършенстване, честност и лоялност, желание за професионално развитие и надграждане на придобитите знания и умения.

 Компанията предлага:

  • Коректни трудови взаимоотношения;
  • Интересна работа в динамична и развиваща се ИТ организация;
  • Менторство и придобиване на практически опит;
  • Възможност за обучения и дългосрочна професионална реализация;
  • Стимулиращо възнаграждение за положения труд;
  • Различни социални придобивки, вкл. транспортни разходи, ваучери за храна;

Документи за кандидатстване:

  • Aвтобиография;
  • Мотивационно писмо.

Продължителност на стажа: мин. 2 месеца.
Период на провеждане: юли - август 2021г.

Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати. Всички лични данни ще се разглеждат в пълна конфиденциалност и при съблюдаване на ЗЗЛД и GDPR.

Подходяща за специалности
  • Стопански Факултет
Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
Необходими документи
Автобиография(CV) и мотивационно писмо
За контакт
Павлета Александрова
p.aleksandrova@itrservices.eu
0876800644