Начало > Обяви за работа > ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР – Ръководител проекти

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР – Ръководител проекти

Project Planning and Management Ltd

Дружество Проджект Планинг енд Мениджмънт ООД оперира успешно вече 14 години на пазара като консултантско инженерно дружество, със седалище в гр. София, България, както и с две дъщерни дружества, регистрирани в Барбадос и в Обединена република Танзания. Дружеството специализира в предоставянето на услуги по техническа помощ и инженерно проектиране в сферата на инфраструктурното развитие, транспорта, околната среда, водоснабдяването и канализацията, хидротехническите съоръжения, териториалното планиране и градското развитие. Дружеството работи в глобален мащаб на пазара, като предоставя услуги както на местни така и на чуждестранни клиенти. Географският обхват на нашата дейност обхваща изпълнението на проекти в Източна Европа, Западни Балкани, Африка, Азия, Близкия Изток, Океания и Карибския басейн.

Ние сме един мултидисциплинарен екип от инженер-проектанти, архитекти, икономисти и правни експерти с практически опит в успешното изпълнение на инфраструктурни проекти, който е изградил през годините тесни взаимоотношения със своите клиенти, основани на лоялност, лични отношения и взаимно доверие. Наш принцип и основно правило в дейността ни е да надхвърляме очакванията чрез предоставяне на добавена стойност на клиентите и постигане на пълно съответствие с планирането и целите на всеки проект с наше участие, при максимално качество на резултатите.

ID
3587
Ref №
001
Валидност на обявата
08.06.2021 - 29.06.2021
Месторабота
София
Описание

Предимства:
• Проектантски опит в сферата на външното електрозахранване;
• Опит в изпълнение на обект към ЕРП – та;
• Шофьорска Книжка.

Основни задължения:
• Организира проектантската дейност по изпълнението на проекти към електроразпределителни дружества за присъединяване на нови потребители и инвестиционна програма;
• Изготвя проекти по част „Електротехническа“ за външни кабелни и въздушни мрежи (предимно Н.Н.)

Очакваме от Вас:
• Позитивно мислене и желание за работа в млад екип
• Ефективна работа и поемане на отговорност
• Лоялност към фирмата

Предлагаме:
• Възнаграждение по трудов договор съобразно квалификацията и уменията
• Работа в динамична среда и в компания с богат международен опит
• Фирмено обучение

Необходими документи за кандидатстване:
• CV
• КИИП за ППП

Изисквания

Минимални изисквания:
• Висше образование – Електроинженер
• Удостоверение за пълна проектантска правоспособност

Подходяща за специалности
  • Електротехнически Факултет
  • Колеж по енергетика и електроника
Ниво в йерархията
  • Мениджмънт
  • Супервайзори | Тийм лидери
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Виктория Насар
vnz@ppm.bg
0883364305