СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ

фьосталпине Рейлуей Системс България ООД / voestalpine Railway Systems

фьосталпине Рейлуей Системс България е водещ лидер в разработването на иновативни решения за железопътната инфраструктура, предоставяйки висококачествени железопътни и стрелкови продукти, крепежни системи и сигнални продукти и услуги. фьосталпине Рейлуей Системс България съчетава водещи технологични и логистични познания за железопътния транспорт.
ID
3603
Валидност на обявата
11.06.2021 - 11.07.2021
Месторабота
София
“фьосталпине Рейлуей Системс България“ ООД е част от voestalpine VAE Group – световен лидер в производството на железопътни стрелки и компоненти. Компанията заема лидерска позиция с традиции на българския и международния пазар. Дружество като фьосталпине РС България печели от многообразието: различни характери, комбинации от личности, манталитети и култури. Именно тези хора ни помагат да сме една крачка пред другите. За да останем една крачка напред, търсим хора, които са готови да поемат отговорност, да споделят нашите ценности и виждания, и да действат по начин, ориентиран към намиране на решение във всяка ситуация.

“фьосталпине Рейлуей Системс България“ ООД търси да назначи СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ:

 НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Динамична работна среда, съобразена с европейските стандарти за качество, здраве и безопасност и опазване на околната среда;
- Атрактивно заплащане и допълнителни бонуси в зависимост от резултатите на компанията и личните постижения;
- Допълнителни средства за храна;
- Допълнителни средства за транспорт.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Цялостно закупуване на стоки, услуги и материали за нуждите на фирмата;
- Извършване на всички дейности по закупуването: намиране на нови доставчици, търсене на няколко оферти и изпращане на поръчка на одобрения доставчик;
- Окомплектоване на получената документация по доставката;
- Поддържане на минимални складови наличности;
- Изпращане на рекламации на доставчиците, ако е необходимо;
- Изготвяне на справки за доставките, изисквани от ръководството на фирмата.
Изисквания

- Висше или средно техническо образование;
- Професионален опит на сходна длъжност е предимство;
- Задължително владеене на английски език на ниво “Upper Intermediate B2”;
- Добра компютърна грамотност за използване на MS Office, Интернет; SAP;
- Аналитичност, прецизност, високо ниво на организация и приоритизиране на задачи;
- Умения както за работа в екип, така и за самостоятелна работа;
- Свидетелство за управление на МПС – кат. В;
- Добри комуникативни умения.

Подходяща за специалности
  • Машиностроителен Факултет
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Ралица Грозева
ralitsa.grozeva@voestalpine.com
0882806978