Начало > Стажантски позиции > Лятна практика в Производство

Лятна практика в Производство

Melexis - Мелексис България ЕООД

Melexis designs, produces and markets micro-electronic solutions that provide added value for customers in the global automotive, industrial and consumer markets. For over 25 years, technical innovator Melexis has made significant contributions towards a sustainable future. The integrated semi-conductors that Melexis produces address the worldwide demand for greener, safer cars, smarter machines and more environmentally friendly buildings.

ID
3615
Валидност на обявата
16.06.2021 - 30.09.2021
Вид работа
Стаж
Месторабота
София

Мелексис България е инженерна компания с присъствие в 12 локации по света: България, Белгия, Германия, Украйна, САЩ, Италия, Франция, Швейцария, Китай, Япония, Филипините. Специализирана в проектиране и тестване на интегрални схеми, компанията предоставя високотехнологични решения в областта на микроелектрониката. Създадена е през 1989 г. в Белгия, а през 2000г. стъпва и на българския пазар. В България, Мелексис разполага с развойна и производствена база.

За нашето производство търсим мотивирана личност, която да се присъедини към екипа ни за летния период.

Основни задължения:

• Оперира с машина за тестване на интегрални схеми
• Осигурява обработването на продукцията в съответствие с инструкциите за работа
• Осигурява изпълнението на производствения план в своята област на отговорност
• Попълва коректно данните от производството в ERP система и придружаващата ги документация
• Подсигурява непрекъснато подобряване на качеството и ефективността на работния процес

Изисквания

Изисквания към кандидата:

• Образование с техническа насоченост ще се счита за предимство
• Предишен опит при работа с техническо оборудване е предимство
• Добри комуникативни умения и желание за работа в екип
• Позитивно и отговорно отношение към работата
• Желание за работа на сменен режим 24/7 по предварително изготвен график

Ние предлагаме:

• Заетост на трудов договор до края на м.септември
• Конкурентно заплащане и социален пакет, включващ бонусна система, ваучери за храна, осигурен транспорт, безплатни топли напитки и др.
• Работа в голяма международна компания, предлагаща професионално обучение и възможности за развитие
• Приятна работна атмосфера

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля, изпратете свое СВ.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност.