Асистент Поддръжка

Melexis - Мелексис България ЕООД

Melexis designs, produces and markets micro-electronic solutions that provide added value for customers in the global automotive, industrial and consumer markets. For over 25 years, technical innovator Melexis has made significant contributions towards a sustainable future. The integrated semi-conductors that Melexis produces address the worldwide demand for greener, safer cars, smarter machines and more environmentally friendly buildings.

ID
3616
Валидност на обявата
16.06.2021 - 30.09.2021
Месторабота
София

Мелексис България е инженерна компания с присъствие в 12 локации по света: България, Белгия, Германия, Украйна, САЩ, Италия, Франция, Швейцария, Китай, Япония, Филипините. Специализирана в проектиране и тестване на интегрални схеми, компанията предоставя високотехнологични решения в областта на микроелектрониката. Създадена е през 1989 г. в Белгия, а през 2000г. стъпва и на българския пазар. В България, Мелексис разполага с развойна и производствена база.

ЗА ПОЗИЦИЯТА

За разрастващата се дейност, Мелексис България търси мотивирана личност, която да се присъедини към екипа на ролята Асистент Поддръжка, за да подпомогне отдела при извършване на дейности по поддръжка като почистване, подмяна на определени части, смазване и др. на производственото оборудване.

Основни отговорности:

- Прилагане на работни инструкции за извършване на основни дейности по превантивна поддръжка като проверка, почистване, смазване, както и доклад за налични аномалии
- Откриване и проследяване на всяко отклонение в процеса, с цел да се предприемат ранни коригиращи действия и да се сведе до минимум евентуално неблагоприятно въздействие върху производствения процес
- Приемане и поддръжка на резервни части, както и тяхното разпределяне, подреждане и запис в съответната система
- Активно подпомагане и участие в процеса на непрекъснато подобряване на качеството и производителността, за да се подпомогне контрола на разходите и оптималния отговор на нуждите на клиентите

Изисквания

Изисквания:

- Образованието с техническа насоченост (механика, автоматизация или електроника) е сериозно предимство
- Добри познания и умения за работа с тестови настройки и производствено оборудване
- Разбиране и прилагане на работни инструкции, свързани с основната поддръжка, тестови настройки и оборудване
- Възможност за извършване на фина, прецизна ръчна работа (запояване, сглобяване, пробиване, окабеляване и др.)
- Желание за работа по предварително изготвен 3-сменен график
- Добра компютърна грамотност
- Основно владеене на английски език

Ние предлагаме:

- Работа в голяма международна компания
- Професионално обучение и възможност за кариерно развитие
- Приятна работна атмосфера
- Възможности за кариерно развитие

При интерес към позицията, изпратете свое CV. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност.