ОПЕРАТОР КАЧЕСТВО

Дзобеле България ЕООД

Part of kdc/one, Zobele is a multinational, global leader in product development and manufacturing, key partner of the top Home & Personal Care FMCG´s Companies.

ID
3773
Валидност на обявата
30.09.2021 - 30.11.2021
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
Пловдив

Zobele България е част от Zobele Group, международна компания, световен лидер в разработванто на иновативни решения и производството на ароматизатори, инсектициди и други продукти за домакинството. Дейността на Групата е B2B ориентирана, като ние сме предпочитан бизнес партньор на глобално ниво за иновативни и изгодни решения за водещи потребителски марки.

Във връзка с бързото разрастване на дейността ни, разширяване обемите на работа и пускането в производство на нови продукти търсим да назначим:

ОПЕРАТОРИ КАЧЕСТВО

Позицията е пряко ангажирана в Производството и е част от екип, работещ на производствена линия

Задължения:

- Осигурява качеството на произвежданите продукти

- Анализира откритите несъответствия и прави предложения за подобрения

- Извършва периодични проверки на продуктите, пуснати в производство - визуални и сравнителни

- Попълва форми за качество и администрира информацията в SAP системата

Изисквания

Изисквания:

- Средно техническо/ висше образование

- Добри познания на Excel

- Предишен опит в производство е предимство

- Опит в областта на контрол на качеството е предимство

- Готовност за работа на трисменен режим на работа

- Готовност за работа по график

Ние Ви предлагаме:

- Професионално развитие в международна компания

- Фирмено обучение

- Приятна работна атмосфера, където се поощряват екипния дух и сътрудничество

- Осигурен транспорт от и до работното място

- Осигурен обяд/вечеря

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Ще разгледаме Вашите документи при строга конфиденционалност и ще се свържем с одобрените кандидати за интервю.

Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
За контакт
Елена Велинова
elena.velinova@zobele.com
359878691090