Начало > Обяви за работа > НАСТРОЙЧИК ПРОИЗВОДСТВЕНИ ЛИНИИ

НАСТРОЙЧИК ПРОИЗВОДСТВЕНИ ЛИНИИ

Дзобеле България ЕООД

Part of kdc/one, Zobele is a multinational, global leader in product development and manufacturing, key partner of the top Home & Personal Care FMCG´s Companies.

ID
3775
Валидност на обявата
30.09.2021 - 30.11.2021
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
Пловдив

Част от kdc/one, Дзобеле е мултинационален, световен лидер в разработването и производството на продукти, ключов партньор на водещите FMCG компании за домашна и лична хигиена.

 Във връзка с бързото разрастване на дейността ни, разширяване обемите на работа и пускането в производство на нови продукти търсим да назначим:

НАСТРОЙЧИК МОНТАЖНО ОБОРУДВАНЕ И ПРОИЗВОДСТВЕНИ ЛИНИИ:

Основни задължения:

- Осигурява непрекъснатата работа на машината/линията

- Извършва текуща поддръжка и настройки на машината/линията, предотвратява и отстранява причините за микро прекъсвания, принудителни престои, отклонения на качеството

- Отговаря за навременното включване и настройване на машината преди началото на производството

- Подпомага дейността на Началник смени и работи в екип с останалите оператори на линия

Изисквания

Изисквания към кандидатите:

- Техническо образование

- Компютърна грамотност

- Готовност за работа на трисменен режим на работа

- Готовност за работа по график

- Опитът с пакетираща и бутилираща техника ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме:

- Професионално развитие в международна компания

- Фирмено обучение

- Приятна работна атмосфера, където се поощряват екипния дух и сътрудничество

- Осигурен транспорт от и до работното място

- Осигурен обяд/вечеря

- Ваучери за храна

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Ще разгледаме Вашата кандидатура при строга конфиденционалност и ще се свържем с одобрените кандидати за интервю.

Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
За контакт
Елена Велинова
elena.velinova@zobele.com
359878691090