Начало > Обяви за работа > Мениджър снабдяване и логистика

Мениджър снабдяване и логистика

Fabex Bulgaria Ltd.

“Фабекс България” е млада и новаторска компания специализирана в ръководенето на проекти, консултации, контрол на качеството както и иновативни практики за транс-гранично сътрудничество в сферата на проектиране, производство и монтаж на изделия за строителната и машиностроителната индустрия ползвайки предимно български партньорски фирми за изпълнение на нашите международни проекти в тясно сътрудничество с водещи чуждестранни клиенти.

ID
3821
Валидност на обявата
19.10.2021 - 31.12.2021
Месторабота
София
Описание

Основните направления, в които развиваме дейността си, са:

v  Производство и монтаж на метални конструкции и съоръжения;

v  Производство и монтаж на компоненти за строителна индустрия – фасади, прозорци и врати, парапети и др.;

v  Производство на индустриално оборудване;

v  Производство на машинни компоненти и части;

В резултат на нарастващите нужди на нашия екип в България търсим да назначим Мениджър снабдяване и логистика.

Ние предлагаме:

v  Млада и динамична работна среда;

v  Модерно и спокойно работно място с добра локация;

v  Участия в международни проекти;

v  Атрактивно заплащане;

Изисквания

Изисквания към кандидатите:

v  Висше техническо образование се счита за предимство;

v  Английски език на добро работно ниво (писмено и говоримо);

v  Опит в закупуване на материали (крепежни елементи, черни и цветни метали, ел. части);

v  Опит в организиране на логистика;

v  Много добра компютърна грамотност (MS Office);

v  Умение за работа в екип и динамична комуникационна среда;

v  Активен шофьор;

Основни задължение и отговорности:

v  Прави проучване на пазара с оглед използване на най-благоприятните ценови равнища и условия за закупуване на необходимите материали и изготвя ценови анализи;

v  Прави поръчки, следи тяхното изпълнение и сроковете за доставка;

v  Приема поръчаните материали, оформя необходимите документи, следи за спазване на количествените и качествени показатели и изготвя ППП и протоколи за рекламации при отклонение от установените стандарти;

v  Осъществява и поддържа контакти с потенциални и настоящи доставчици;

v  Организира логистиката на поръчаните материали и изготвя на прилежащата транспортна документация;

v  Изготвя товарни поръчки и комуникира с транспортни фирми във връзка с международен транспорт на готовата продукция;

Вашите кандидатури изпращайте на E-mail адрес: career@fabex.bg

Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
Необходими документи
Автобиография(CV) и мотивационно писмо
За контакт
Петя Славчева
career@fabex.bg
0885268824