Настройчик

Трейс Ипома АД

Компанията е част от гръцката Thrace Group от 2005 г и се занимава с преработка на полимери и производство на опаковки от пластмаса. Производствената ни база се намира в град София, на територията на НПЗ Гара Искър. Производството е разделено в две основни направления - Шприцоване под налягане и Термоформоване, а продуктовото ни портфолио включва различни по обем твърдостенни опаковки за хранителни и нехранителни продукти, термоформовани опаковки и чаши, каси за безалкохолни напитки, бира и за обща употреба, седалки за стадиони и още мн.други. "Трейс Ипома" е пазарен лидер за България и развива пазари на Балканският полуостров и в Европа.

ID
3848
Валидност на обявата
27.10.2021 - 31.12.2021
Месторабота
гр. София

Трейс Ипома АД е международна компания, част от Thrace Group S.A., специализирана в производство и продажба на еднократни пластмасови опаковки с приложение в различни промишлени сектори.
Във връзка с увеличаване на капацитета на производствените мощности, търсим НАСТРОЙЧИК НА МАШИНА ЗА ТЕРМОФОРМОВАНЕ на постоянен трудов договор, с много добро възнаграждение.

ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Участва в технологичната подготовка на производствения процес.
• Извършва настройка на съоръженията.
• Оптимизира технологичния цикъл и технологичния брак.
• Участва в смяната на матрици и екипировка.
• Участва в разработката на нови продукти.
• Води документация за настройки и параметри на машинния парк.
• Участва в обучението на нови работници и повишаване на квалификацията.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

• Висше или средно техническо образование
• Готовност за работа на 3 смени
• Умения за ръководене на малък екип, комуникативност, отговорност и прецизност в работата.

ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:

• Пълно обучение
• Много добри условия на труд
• Регламентирано работно време
• Отлично възнаграждение, изплащано редовно и в договорения срок и допълнителен пакет социални придобивки
• Ежемесечно заплащане на бонуси, извънреден труд по график, нощен труд и плащане на празничен труд.
• Транспортни разходи

Кандидатствайте с професионална автобиография. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Предоставените данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания

Очакваме вашите кандидатури на hr@ipoma.com

Ниво в йерархията
  • Супервайзори | Тийм лидери
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Надежда Георгиева Георгиева
n.georgieva@ipoma.com
+359894657362