Начало > Обяви за работа > АСИСТЕНТ ПРОДАЖБИ И ЛОГИСТИКА

АСИСТЕНТ ПРОДАЖБИ И ЛОГИСТИКА

Botexim -Ботексим ООД

Учредена през 1992 година с основна дейност внос и продажба на шевни и плетачни игли и резервни части за шевни и плетачни машини, висококачествени шевни и бродировачни конци и материали, аксесоари и др.консумативи за шевната и трикотажната индустрия. Клиенти на компанията са фирми производители на облекло и модни аксесоари. Нашата основна цел е да предлагаме висококачествени продукти от доказани производители, за да задоволим нуждите на нашите клиенти и да ги подкрепим с конкурентни цени, гъвкави логистични решения и техническа поддръжка. Със своята дейност ние се чувстваме съпричастни и заинтересувани за бързото и успешно развитие, за повишаване на конкурентноспособността на българската лека промишленост.

ID
3862
Валидност на обявата
04.11.2021 - 04.12.2021
Месторабота
София

Търсим мотивиран, дисциплиниран и организиран човек, който подхожда отговорно и прилежно към работата си, изпълнителен е и умее да приоритизира задачите си. Опитът ь е предимство. Ние предлагаме конкурентно заплащане и трудов договор на позиция на пълен работен ден.

Отговорности и задължения
- Търсене, приемане и административна обработка на поръчки от клиенти;
- Въвеждане на поръчки в ERP система;
- Планиране и проследяване изпълнението на поръчките в срок;
- Документална подготовка, изготвяне на известия за доставка и фактуриране на стоки;
- Подготовка и изпращане на стока по куриер;
- Прием и обработка на рекламации;
- Следене и инвентаризация на складови наличности;
- Получаване и заприхождаване на стока;

Изисквания

Изисквания към кандидата:

- Познания в текстилната и трикотажната индустрия;
- Добри умения за работа с MS Office и ERP системи;
- Добри компютърни умения;
- Добро ниво на владеене на английски език е предимство;
- Добри търговски и комуникативни умения;
- Шофьорска книжка кат.В;

- Завършено Висше образование -специалности: "Текстилна техника и технологии" е предимство;

Ако позицията и сферата ни на дейност е това, което търсите, и желаете да се развивате в модната индустрия, моля изпратете CV. Ще се свържем само с кандидатите, чийто CV-та са преминали първоначална фаза на одобрение.

  • Енергомашиностроителен Факултет, направление: Проектиране и технологии за облекло и текстил
  • Енергомашиностроителен Факултет, направление: Текстилна техника