Начало > Обяви за работа > КООРДИНАТОР ТЕХНИЧЕСКИ ЕКИПИ

КООРДИНАТОР ТЕХНИЧЕСКИ ЕКИПИ

БУЛСАТКОМ ЕООД

Булсатком е лидер на пазара за платена телевизия в България. Ние сме в Топ 3 на компаниите, които предлагат интерактивна телевизия и високоскоростен оптичен интернет.

Булсатком е медийна компания, която се фокусира в предлагането на разнообразно и качествено ТВ съдържание за своите клиенти.

Компанията развива собствени канали -cine.box, action.box и comedy.box. От миналата година предлага революционната услуга b-box, която е изцяло нов начин за използване на телевизионното съдържание.

ID
3875
Валидност на обявата
15.11.2021 - 31.12.2021
Месторабота
София
Описание

За Компанията:

БЪДИ ЕДИН ОТ НАС - СТАНИ КООРДИНАОР ТЕХНИЧЕСКИ ЕКИПИ В БУЛСАТКОМ!

  • Търсиш практика и доходи, докато учиш!
  • Искаш да натрупаш опит в Корпоративна структура?
  • Искаш да стартираш CV-то си със знаков работодател?
  • Бързо усвояваш новостите и харесваш динамична среда, изпълнена с интересни задачи!
  • Ти си отборен играч, винаги готов да помогне в нужда на колегите си!
Изисквания

Основни задължения:

  • Координира, подпомага и отчита дейността на техническите екипи;
  • Активно комуникира с клиенти на „Булсатком“, уговаря посещения и изготвя           графици;
  • Поддържа актуална адресна база данни за монтираните оборудвания;
  • Работи със специализиран софтуер тикет и билинг системи.

Какво предлагаме:

  • Възможност да се присъедините към един от най-големите работодатели в България;
  • Обучения, свързани с дейността;
  • Интересна и предизвикателна работа като част от добре интегриран и динамичен екип;
  • Отлични възможности за реализация и развитие;
  • Постоянен трудов договор и спазване на всички изисквания по кодекса на труда;
  • Високо за сектора заплащане;
  • Баланс между работа и личен живот, приятелска работна среда.

Успешните кандидати притежават:

  • Умения за работа в екип и колегиалност;
  • Умения за работа с крайни срокове;
  • Личностни качества - организираност, инициативност, комуникативност, вежливост;
  • Завършено средно образование;
  • Умения за работа на компютър - Microsoft Office, Internet;

Кандидатствай на jobs@bulsat.com

като посочиш позицията „КООРДИНАТОР“за която кандидатстваш.

Включи в информация: име и фамилия; телефонен номер за връзка.

Конфиденциалността на личните данни е гарантирана. Те ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.