Начало > Стажантски позиции > Стажант Проектант отопление, вентилация и климатизация

Стажант Проектант отопление, вентилация и климатизация

БИМЕКСПЕРТС ЕООД

БИМЕКСПЕРТС е иновативна компания, позиционирана успешно на немския пазар, която използва ефективни технологии, за да постигне напредък в областта на проектирането, строителството и недвижимите имоти. Работим като инженерно бюро в строителния бранш и използваме метода за планиране BIM (Building Information Modelling) за управлението на проекти. Ежедневието ни е изпълнено с нови и вълнуващи моменти в областта на проектирането и изграждането на софтуерни продукти. Ориентирани сме към нови технологии и сме в процес на непрекъснато усъвършенстване. Действаме като екип, съставен от технически грамотни, икономически ориентирани и визионерски умове. Нашето единство се състои в това да действаме и да творим.

В БИМЕКСПЕРТС работим по предизвикателни проекти. Винаги разчитаме на иновативни  технологии, за да постигнем възможно най-добрия резултат за клиента. За тази цел се нуждаем от ангажирани екипни играчи, които искат да споделят нашата култура и виждания с ентусиазъм и нови идеи и които поставят нови стандарти в проектирането.

ID
3939
Валидност на обявата
11.01.2022 - 04.02.2022
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Вид заетост
Почасово
Месторабота
София

В БИМЕКСПЕРТС работим по предизвикателни проекти. Винаги разчитаме на иновативни технологии, за да постигнем възможно най-добрия резултат за клиента. За тази цел се нуждаем от ангажирани екипни играчи, които искат да споделят нашата култура и виждания с ентусиазъм и нови идеи и които поставят нови стандарти в проектирането.

За нашия офис в София търсим Стажант Проектант отопление, вентилация и климатизация с опит, които имат желание да навлязат в ефективното използване на BIM методите за проектиране и управление на проекти.

Изисквания

Условия на работа

Възможност за непълно работно време и съобразяване с учебната програма на практиканта

Осигурено е работно място за практиканта в офиса на фирмата

Участие във фирмени мероприятия

Задачи, които ще изпълнява студентът

Участие в разработката на технически концепции

Участие в BIM/CAD REVIT проекти

Участие в изготвянето на техническа документация

Знания и умения, които се очаква да развие в практическото обучение

Пространствено и обектно-ориентирано мислене

Силен интерес към новите технологии

Професионален външен вид, проактивни умения за отворена комуникация

Отлични социални умения за успешна работа в екип

Прецизност и точност, лична и професионална почтеност

Очаквани резултати от практическото обучение

Напредък в практическите знания на студента.

Изисквания към студентите

Необходими знания

Начални познания в проектирането на отоплителни, вентилационни и климатични инсталации

Начални познания в областта на AutoCAD

Добри познания в MS Office365 (Word, Excel, PowerPoint)

Необходими умения

Добри познания по английски език

Необходими качества и други изисквания към студентите

Желание за усвояване на знания и умения.

  • Енергомашиностроителен Факултет, направление: Топлотехника
Вид договор
Граждански договор
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Таня Гъркова
tanya.garkova@bimexperts.com
0879232881