Начало > Стажантски позиции > Стажант - Инженер, производство

Стажант - Инженер, производство

ABB - АББ България ЕООД

АББ има над 2 800 служители в България и оперира с централен офис в София и четири клона на компанията в страната. Две от производствените бази се намират в Раковски и произвеждат електрически компоненти ниско и средно напрежение. Другият се намира в Петрич – за продукти ниско напрежение. АББ разполага и със сервизен център за турбокомпресори във Варна.

Работеща чрез четири основни бизнеса –  Електроснабдяване и електрообзавеждане (Electrification - EL), Задвижване (Motion - MO), Роботика и дискретна автоматизация (Robotics & Discrete automation - RA) и Енергийни мрежи (Power grids - PG) – АББ България успешно взима участие в проекти за националната енергийна система.

ID
4181
Валидност на обявата
25.03.2022 - 30.09.2022
Вид работа
Стаж
Подходяща за студенти
Месторабота
Стряма

АББ (ABBN: SIX Swiss Ex) e водеща световна технологична компания, която подсилва трансформацията на обществото и индустрията, за да постигне едно по-продуктивно и устойчиво бъдеще. Свързвайки софтуер с портфолиото си от решения в областите на електроснабдяване и електрообзавеждане, роботика, автоматизация на процеси и задвижвания, АББ надскача границите на технологиите, за да повиши производителността до нови нива. С доказана история на постижения от над 130 години, успехът на АББ е воден от 110 000 талантливи служители в над 100 държави.

Във връзка с нуждите на производството търсим да назначим:

Задължения:

• Участие в дейности по поддръжка на машини и съоръжения;
• Детайлно запознаване с производствените процеси в продуктовите линии;
• Изготвяне на работни инструкции;
• Участва в разработването и изпълнението на проекти, свързани с производството;

Изисквания

Изисквания:

• Завършили или студенти от технически специалности;
• Добро владеене на MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
• Английски език, ще се счита за предимство;
• Изпълнителност и отговорност;
• Умение за работа в  екип;
• Добри организационни и комуникативни умения.

Компанията предлага:

• Отлични условия на работа в динамична среда;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Работа в млад и енергичен екип;
• Мотивиращо заплащане и социални придобивки;
• Организиран транспорт до работното място;
• Осигурено медицинско обслужване на място;
• Възможности за развитие в международна компания.

Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания,
моля изпратете ни Вашата актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
За контакт
Борислава Герчева
borislava.gercheva@bg.abb.bg
032 348 786