Начало > Обяви за работа > Електроинженер/ ВЕИ специалист, гр. София

Електроинженер/ ВЕИ специалист, гр. София

Еко Пауър 2009

Изграждане на електроцентрали от възобновяеми енергийни източници

ID
4253
Ref №
01
Валидност на обявата
25.10.2022 - 30.11.2022
Месторабота
Sofia
Описание

Електроинженер/ ВЕИ специалист

Отговорности:

• Оценява техническата изпълнимост на проектите (свързване с мрежата, капацитет и т.н.);

• Подпомага управлението на екипите на терен и изпълнението на проектните задачи;

• Предоставя техническа подкрепа на екипите на терен и гарантира гладкото протичане на ежедневните дейности;

• Съдейства за управлението на качеството и напредъка на проектите според заложения план;

• Информира мениджмънта за напредъка по проектите;

• Интензивни пътувания до местата на проектите в България.

Ние предлагаме:

• Добро заплащане;

• Възможност за развитие;

• Работа в млад и динамичен екип.

Изисквания

Изисквания и необходими умения:

 •Електроинженер/ ВЕИ специалност: магистър/бакалавър или студент последен курс;

• Добри познания в проектиране на електроцентрали от ВЕИ и системи за съхранение на енергия;

• Английски език на работно ниво;

• Добри компютърни умения - Autocad, софтуери за дизайн ан ФЕЦ, софтуери за проектиране на ФЕЦ;

• Шофьорска книжка – кат. Б с готовност за пътувания в страната и чужбина.

Подходяща за специалности
  • Електротехнически Факултет
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Стоян Атанасов
office@ecopower2009.eu
+359884533685