Начало > Обяви за работа > Инспектор качество - готова продукция

Инспектор качество - готова продукция

BTL - БТЛ Индъстрийз АД

БТЛ Индъстрийз е световен лидер в разработката, производството, търговията и сервиза на електронна медицинска апаратура в три основни направления – физиотерапия, кардиология и естетична медицина. Компанията оперира в над 100 държави от цял свят, като в над  60 от тях има собствени търговски фирми, а в останалите работи чрез независими ексклузивни дистрибутори.

Създадена в началото на 90-те години на XX век в Чехия, компанията стъпва в България през 1998г с разкриването на търговски офис. От 2002г производството на медицинска апаратура и международната дистрибуция на фирмата се локализирани в Пловдив.

За да разшири потенциала си за създаване на нови продукти, през 2014г компанията открива и български център за развойна дейност, базиран в София.

С оглед на ежегодното позициониране на нови продукти през последните години БТЛ прогресивно се разраства, с което разширява и екипа в България.

ID
4318
Валидност на обявата
12.05.2022 - 30.06.2022
Месторабота
Пловдив

BTL е водеща международна компания, производител на електронно медицинско оборудване. Фирмата е специализирана в областите кардиология, физиотерапия и естетична медицина.

Повече от 20 години компанията работи и се развива успешно в България, където е основното производство на електронна медицинска апаратура. За нуждите на нашето производство се открива възможност за Инспектор качество - готова продукция, който има желание да прилага и развива знанията и уменията си.

Чудиш се какви ще са отговорностите ти?

• Ще участваш в провеждането на функционални, визуални тестове, провеждане на измервания за високо напрежение, зареждане на software и firmware на готовата продукция
• Ще получаваш заявки в ERP система и ще работиш с протоколи и инструкции за провеждане на горепосочените тестове и измервания
• Ще се научиш да работиш с измервателната апаратура, която използваме

Ние търсим тези качества в теб:

• Средно или Висше образование (позицията е подходяща и за студенти последна година в техническа специалност, които можем да тепърва да развием)
• Опит в производството ще считаме за предимство
• Mного добра ориентация към детайли, защото това е в основата на качеството
• Добра компютърна и техническа грамотност
• Английски език
• Екипен дух и позитивно настроение, за да се адаптираш по-бързо в екипа

В БТЛ Индъстрийз се грижим за служителите си и им предлагаме:

• Въвеждащо обучение, за да се чувстваш уверен в работата си след него
• Отлична работна атмосфера – колектив, ментор, условия
• Разнообразен социален пакет от ваучери за храна до допълнителна здравна застраховка
• Месторабота в центъра на града
• Гъвкаво стандартно работно време, защото ценим личния живот на служителите си

Ако искате да станете част от нашия екип, не се колебайте да ни изпратите своята актуална автобиография!
Само с одобрените по документи кандидати ще се свържем по телефона.
Предоставянето на лични данни е доброволно – тяхната обработка и използване в процеса по подбор на персонал, както и защитата им, са в съответствие с изискванията на Закона за защита на личните данни. „БТЛ Индъстрийз“ ЕАД, в качеството си на Администратор на личните Ви данни, гарантира за тяхната сигурност.

Изисквания
Подходяща за специалности
  • Факултет Електроника и Автоматика - филиал Пловдив
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти